Asystent ds. marketingu

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Grafika / Kreacja / Fotografia, Marketing / PR / Reklama,

Nazwa firmy

Accace Sp. z o.o.

Opis firmy

O Accace

Accace jest jednym z leaderów firm outsourcingowo-doradczych obecnym w regionie Europy Środkowo-Wschodniej od roku 2006. Nasze biura zlokalizowane są w 13 państwach:

Polska I Czechy I Węgry I Rumunia I Słowacja I Ukraina I Niemcy | Chorwacja | Serbia | Czarnogóra | Macedonia | Bośnia i Hercegowina | Słowenia

Portfel usług

Świadczymy wysokiej jakości usługi księgowe i sprawozdawcze, kadrowo-płacowe, doradztwa podatkowego dla ponad 2 000 spółek krajowych i międzynarodowych. Doradzamy naszym Klientom w podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych i optymalizowaniu procesów księgowych i kadrowo-płacowych.

Społeczność Accace

Accace zatrudnia obecnie ponad 550 wykwalifikowanych profesjonalistów. Rozwijamy się i działamy zgodnie z naszymi strategicznymi celami:

People – dbamy o naszą powiększającą się społeczność, integrujemy się, rozwijamy;

Planet – angażujemy się w akcje CSR;

Profits –oferujemy naszym pracownikom benefity, mierzymy wyniki finansowe naszych działań.

Opis stanowiska

  • obsługa kanałów i kont social media (Linkedin, Facebook, Goldenline)
  •  przygotowywanie oraz promowanie Newsleterów
  • dbałość o tworzenie pozytywnego wizerunku firmy
  •  pomoc w opracowywaniu graficznych materiałów promocyjnych, komunikacyjnych zgodnie z strategią marketingową

Wymagania

Do naszego zespołu szukamy osoby, która posiada:

  • wykształcenie wyższe (preferowani studenci IV, V roku lub absolwenci uczelni/ kierunków ekonomicznych, zarzadzanie i marketing, reklama i promocja)
  • doświadczenie zawodowe w  zakresie tworzenia/ redagowania treści mile widziane
  • dobrą znajomość języka angielskiego
  • podstawową znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu marketingu internetowego
  • proaktywną postawę i inicjatywę w działaniach
  • ma lekkie pióro

Tak

Oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie konsultingowej i outsourcingowej
  • Wsparcie doświadczonych specjalistów
  • Wynagrodzenie adekwatne do stanowiska, zaangażowania w pracę i kompetencji
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Karta Multisport finansowana przez pracodawcę
  • Udział w lektoratach językowych w godzinach pracy, na koszt pracodawcy
  • Pracę w międzynarodowym zespole o profesjonalnym nastawieniu, możliwość kreowania i wdrażania własnych pomysłów

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), zarządzanie stronami www, znajomość programów graficznych, obsługa mediów społecznościowych, budowanie strategii marketingowych, angielski,

Wymagane dokumenty

cv

Prosimy o umieszczenie w cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Accace dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)"

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Junior Cash Collector with English
Firma: Accenture Services Sp. z o.o.
Data dodania: 19.11.2019
więcej
Praca
Customer Service Junior Specialist with Dutch
więcej
Praca
Customer Service Junior Specialist with Spanish