Asystent ds. Księgowości

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,
Nr referencyjny: ISS/FIN/AP/022018

Nazwa firmy

DSV

Grupa DSV to jedna z wiodących firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie. W jej skład w Polsce wchodzą m.in. spółki DSV International Shared Services, DSV Road, DSV Air & Sea oraz DSV Solutions. Aktualnie w Polsce Grupa DSV zatrudnia ponad 1 800 pracowników. DSV ISS jest obecnie w fazie szybkiego rozwoju. Świadczymy usługi w zakresie księgowości, finansów, IT czy rozpatrywania reklamacji i jesteśmy obecni na całym świecie. Praca w naszej firmie daje wyjątkową możliwość realnego udziału w budowaniu firmy. Szukamy osób ambitnych i otwartych na nowe wyzwania. Jako nasz Pracownik będziesz mieć możliwość wzięcia aktywnego udziału w tworzeniu standardów i procedur w dynamicznie rozwijającej się organizacji.

Opis stanowiska

  • Bieżąca obsługa, rejestrowanie i weryfikacja faktur.
  • Sprawdzanie poprawności wprowadzonych danych.
  • Uzgadnianie kont dostawców do odpowiednich ksiąg w systemie finansowo-księgowym.
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby lokalne.
  • Współpraca z oddziałami firmy w Europie i na świecie, w ramach Shared Service Centre.

Wymagania

  • bardzo dobrze znasz język angielski,
  • posiadasz pierwsze doświadczenie w dziale księgowości/finansowym,
  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów (finanse, rachunkowość, ekonomia itd.),
  • znasz program MS Office, zwłaszcza program Excel,
  • umiejętność pracy w zespole, dokładność, poczucie odpowiedzialności i umiejętność nadawania priorytetów – to Twoje cechy.

Oferujemy

  • Umowa o pracę bez okresu próbnego.
  • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia, dodatki okolicznościowe.
  • Bezpłatne lekcje Business English i realne możliwości wykorzystywania tego języka w codziennej pracy.
  • Możliwość rozwoju w wybranym kierunku dzięki m.in. ścieżkom rozwoju, szkoleniom, projektom cross-funkcyjnym, awansom i promocjom międzydziałowym.
  • Kompleksowy program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu oraz stanowiska.
  • Przyjazne warunki pracy, work-life-balance.
  • Wysoka kultura organizacyjna (akcje charytatywne, konkursy, spotkania i eventy integracyjne, sekcje sportowe).
  • Nowoczesne biuro na Mokotowie (ok. 15 minut od stacji Metro Wilanowska), a w nim m.in. ergonomiczne miejsca pracy, owocowe dni i szeroki wybór napojów.
  • Pakiet powitalny (niespodzianka).

Kluczowe kompetencje

angielski,

Wymagane dokumenty

CV

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DSV International Shared Services sp. z o.o. z siedzibą w Ołtarzewie dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji oraz weryfikacji moich kompetencji, a nadto do przekazania moich danych osobowych innym spółkom z grupy kapitałowej DSV ISS na potrzeby rekrutacji prowadzonych w przyszłości.”

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Specjalista ds. Planowania Kampanii (TV)
Firma: Telewizja Polska S.A.
Data dodania: 21.02.2018
Warszawa, Mazowieckie
więcej
Praca
Partner Marketing Analyst
Firma: Dell Sp. z o.o.
Warszawa, ul. Inflancka 4a
więcej
Praca
Coaching Assistant
Firma: Flow Fiero Consultancy
Warsaw