Asystent biura/ Recepcjonista

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa,

Nazwa firmy

inwenta

INWENTA Sp. z o.o. jest firmą doradztwa personalnego, świadczącą zaawansowane usługi HR. Specjalizujemy się w rekrutacji bezpośredniej na stanowiska menedżerskie oraz w projektach diagnozy i rozwoju kompetencji m.in. w oparciu o metody Assessment i Development Centre. Realizujemy również projekty szkoleniowe w obszarze szeroko pojętych kompetencji miękkich związanych z zarządzaniem. Podejmujemy szereg inicjatyw i projektów związanych z rozwojem usług HR na rynku polskim.

Opis stanowiska

Dla Naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Recepcjonista/ Obsługa sekretariatu

Miejsce pracy: Warszawa, Wilanów

Zadania:

  • Przyjmowanie kurierów i przesyłek
  • Przyjmowanie i rejestrowanie pism sądowych
  • Ewidencja faktur

Wymagania

  • dobra znajomośc MS Office (w szczególności excel i word)
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • dokładność
  • sumiennośc
  • dostępnośc w pełnym wymiarze godzin

Tak

Oferujemy

  • zatrudnienie na miesięczny projekt (możliwość dalszej pracy do ustalenia)
  • pracę w pełnym wymiarze godzin (5 dni w tygodniu)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

komunikatywność i budowanie relacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),

Wymagane dokumenty

CV

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE z 4.5.2016, L 119/1) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Inwenta Sp. z o. o. w celu umieszczenia ich w bazie kandydatów Inwenta Sp. z o. o., w celu wykorzystania ich w obecnych i przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Inwenta oraz na przekazywanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. Jednocześnie informuję, że jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do dostępu do treści moich danych, do ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu do ich przetwarzania oraz do ich usunięcia z bazy Inwenta Sp. z o. o.

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praca
Business Analyst / Project Manager
Firma: PCG Academia
Data dodania: 16.07.2019
więcej
Praca
Pracownik Obsługi Klienta
Firma: Poczta Polska S.A.
więcej
Praca
Analyst, FCC - Anti-Bribery & Corruption
Firma: Standard Chartered