Asystent / Asystentka Data Processing Team

Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa, Bankowość / Finanse / Ekonomia, Outsourcing / Usługi dla biznesu,
Nr referencyjny: MDDP/WAW/ADPT/09/2017

Nazwa firmy

MDDP Outsourcing

Na przestrzeni ostatnich 10 lat zwiększyliśmy liczbę pracowników naszego zespołu z 6 do ponad 120, co w parze z jasnym podziałem obowiązków i wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi pracy tworzy doskonałe warunki do zdobywania nowego doświadczenia i nauki kolejnych zagadnień ze świata finansów i rachunkowości.

Co robią na co dzień nasi pracownicy?

Prowadzenie ksiąg klientów z różnorodnych branż gospodarki

Przygotowywanie danych i kalkulowanie podatków

Korzystanie z nowoczesnego elektronicznego obiegu dokumentów

Raportowanie danych finansowych i zarządczych w wielu standardach i układach

Przygotowywanie sprawozdań finansowych zgodnie z polskimi i międzynarodowymi przepisami

Kontakty z klientami zagranicznymi

Współpraca z najbardziej cenionymi doradcami podatkowymi w Polsce

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa Elektronicznego Obiegu Dokumentów
  • skanowanie dokumentów do systemu EOD
  • wsparcie działu administracji
  • wprowadzanie danych do systemu księgowego
  • pomoc w koordynacji obiegu dokumentów

Wymagania

  • dyspozycyjność min. 20 godzin w tygodniu
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dokładność i skrupulatność
  • dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy

Asystenci w naszych działach mają okazję do postawienia pierwszych kroków w pracy oraz zapoznania się ze standardami biura rachunkowego MDDP Outsourcing. Dołączając do nas staniesz się pełnowartościowym członkiem zespołu, w którym w pełni poczujesz atmosferę pracy i zakres zadań jaki obowiązuje na różnych etapach kariery księgowego.

komunikatywność i budowanie relacji, przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Wymagane dokumenty

CV w języku polskim lub angielskim

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praca
Młodszy Analityk Finansowy
Firma: StaffARD
Data dodania: 19.09.2017
więcej
Praca
MŁODSZY SPECJALISTA DS. OFERTY ONLINE
Firma: Komputronik S.A.
Warszawa (Polska)
więcej
Praca
Asystentka Oddziału
Firma: Home Broker S.A.