Aplikant

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Prawo,
Nr referencyjny: DP/01-2/2019

Russell Bedford Dmowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Sp.k.

Witamy Cię w gronie niezależnych księgowych, audytorów, doradców podatkowych i konsultantów biznesowych, zrzeszonych w sieci Russell Bedford International. Od ponad 30 lat światowa sieć firm konsultingowych RBI zapewnia wiedzę finansową i doradztwo biznesowe podmiotom na wielu różnych rynkach i branżach w każdym zakątku świata.

Opis stanowiska

Poszukiwana osoba będzie zaangażowana w szczególności w projekty restrukturyzacyjne na gruncie prawa handlowego, jak również w projekty związane z obsługą prawną przedsiębiorców w zakresie prowadzonej przez nich działalności gospodarczej, w tym sprawy rejestrowe i korporacyjne, a także sporządzanie i opiniowanie umów, dochodzenie roszczeń i obrona interesów przed sądami i organami administracji publicznej, zaproponowanie i stworzenie najlepszego rozwiązania biznesowego dla klienta.

Wymagania

  • Aplikacja radcowska/adwokacja,
  • znajomość przepisów prawa handlowego, cywilnego, postępowania cywilnego i administracyjnego i zainteresowanie rozwojem w tym zakresie poparte doświadczeniem zawodowym,
  • zainteresowanie szeroko rozumianym prawem gospodarczym, a także podatkowym, bilansowym
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne posługiwanie się w mowie i piśmie
  • swoboda i precyzja w formułowaniu pisemnych wypowiedzi
  • umiejętność pracy w zespole, pracowitość, zaangażowanie, szybkość wyszukiwania informacji,
  • kreatywność, pomysłowość, odpowiedzialność i samodzielność.

Tak

Oferujemy

  • formę współpracy w oparciu o działalność gospodarczą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności,
  • pracę nad ciekawymi, rozwojowymi projektami,
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i realizacji ambicji zawodowych w ramach profesjonalnej międzynarodowej organizacji.

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), praktyczne stosowanie przepisów prawa, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (prowadzonej przez Russell Bedford Dmowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Sp.k. ) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Junior Accountant with English
Firma: Randstad Finance
Data dodania: 18.01.2019
więcej
Praca
Młodszy Konsultant PR
Firma: Clear Communication Group
więcej
Praca
JUNIOR HR BUSINESS PARTNER
Firma: Core Services