Analityk Sprzedaży

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Badania i rozwój,

Nazwa firmy

Benefit Systems SA

Opis firmy

POZNAJ NAS

Benefit Systems S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Karta MultiSport – najważniejszy produkt spółki został zaprezentowany światu w 2004 roku i w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najpopularniejszych benefitów w Polsce – obecnie korzysta z niego ponad milion Użytkowników, a 78 proc. z nich deklaruje, że ćwiczy więcej właśnie dzięki karcie MultiSport.

BENEFIT SYSTEMS W POLSCE I NA ŚWIECIE

Karty sportowe zapewniają dostęp do blisko 4 000 obiektów sportowo-rekreacyjnych w ponad 650 miastach na terenie całego kraju

Spółka w ramach dbania o rozwój oferty oraz podnoszenie jakości usług na rynku fitness realizuje szereg działań wspierających Klientów, Partnerów i Użytkowników kart

Benefit Systems posiada oddziały w Warszawie, Łomży, Krakowie, Rzeszowie, Lublinie, Toruniu, Gdańsku, Wrocławiu, Zielonej Górze, Poznaniu oraz Katowicach

Program MultiSport jest rozwijany z powodzeniem przez Spółkę również w Czechach, na Słowacji i w Bułgarii, gdzie systematycznie rośnie liczba korzystających z kart sportowych

Do grupy Klientów spółki Benefit Systems należy obecnie ponad 13 000 firm i instytucji zatrudniających ponad 3,3 mln pracowników

A NA CO DZIEŃ...

Wspieramy ludzi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego stylu życia

Pomagamy pracownikom w osiąganiu równowagi między życiem zawodowym a prywatnym

Budujemy efektywne i kompleksowe programy motywujące (przede wszystkim wspierające aktywny styl życia), które oszczędzają wiele cennego czasu naszym Klientom

Jako jedna z wiodących firm oferujących autorskie programy dla pracowników, gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta

Posiadamy rozbudowaną sieć sprawdzonych Partnerów w całej Polsce

Opis stanowiska

Co powiesz na pracę związaną z:

  • Pracą w obszarze analiz biznesowych i ekonomicznych w segmencie Fitness?
  • Konstruowaniem i walidowaniem niezbędnych narzędzi i rozwiązań związanych
  • z analizami rentowności i efektywności sprzedaży?
  • Analizami migracji klientów i prognozowaniem wskaźników biznesowych?
  • Bodową modeli scoringowych oraz analizami mikro- i makrootoczenia?
  • Prowadzeniem prezentacji i przedstawianiem rekomendacji biznesowych
  • po przeprowadzonych analizach?

Wymagania

Na początek kilka pytań. Czy ….

  • Posiadasz min. 4 lata doświadczenia na stanowisku samodzielnego analityka w obszarze analiz biznesowych/ekonomicznych?
  • Masz doświadczenie w ilościowej analizie danych, m.in.: analizie regresji, korelacji, regresji logistycznej, analizie wielowymiarowej, analizie szeregów czasowych?
  • Możesz pochwalić się teoretyczną i praktyczną znajomością analizy struktury, opisu statystycznego?
  • Masz za sobą liczne prezentacje dla współpracowników oraz kadry zarządzającej
  • i potrafisz przedstawiać jasne rekomendacje oraz wnioski w oparciu o przeprowadzone analizy?
  • Znasz podstawowe zagadnienia z obszaru finansów i kontrolingu?
  • Posiadasz praktyczna wiedzę z zakresu baz danych, bardzo dobrze radzisz sobie z MS Office, a MS Excel nie ma przed Tobą tajemnic?
  • Kierujesz się zasadami fair play i win – win, a gra zespołowa to dla Ciebie czysta przyjemność?

Odpowiedziałeś/Odpowiedziałaś twierdząco na większość z nich?

Tak

Oferujemy

Brzmi dobrze? Dołącz do nas

  • Czekamy na Ciebie z umową o pracę przy stacji metra Rondo Daszyńskiego
  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą oraz owocami w biurze, a na większy głód mamy lunche, podczas których korzystamy z karty BenefitLunch
  • Mamy dla Ciebie darmową kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych
  • Zapewnimy Ci dostęp do ciekawych szkoleń i możliwość nauki języka angielskiego, a także dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit oraz tańsze bilety do kina i teatru,
  • W BS twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej.

bottom

praca w grupie, wystąpienia publiczne i autoprezentacja, przetwarzanie i selekcja informacji, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), znajomość programów do statystycznej analizy danych, budowanie strategii marketingowych, badania marketingowe i społeczne,

Wymagane dokumenty

CV

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Benefit Systems SA, z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa (dalej „my”, „Benefit Systems”). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: podany powyżej z dopiskiem „dane osobowe”; przez e-mail: daneosobowe@benefitsystems.pl; telefonicznie: 22 242 42 42

Cele przetwarzania: Twoje dane osobowe przetwarzamy w celach związanych z rekrutacją

Podstawy prawne przetwarzania: Nasz uzasadniony interes

Okres przetwarzania danych: przez czas niezbędny do realizacji zapytania zgodnie z procedurami przyjętymi u Administratora danych, w uzasadnionych przypadkach przez okres wymagany przepisami prawa

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Benefit Systems: podmioty z grupy kapitałowej Benefit Systems, podmioty świadczące usługi serwisu i utrzymania systemów informatycznych, podmioty świadczące usługi związane z obsługą Użytkowników, podmioty prowadzące audyty oraz organy publiczne

Prawa związane z przetwarzaniem danych: Prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych; prawo dostępu do danych; prawo żądania sprostowania Twoich danych osobowych; prawo żądania usunięcia Twoich danych osobowych; prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych; prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu www.benefitsystems.pl/polityka-prywatnosci/

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Junior Administration & Payroll Specialist with fluent Dutch & English
Firma: Philips Poland Healthcare
Data dodania: 14.08.2019
Łódź
więcej
Praca
Project Assistan/Asystent Projektowy
Firma: Baltic Council for International Education
więcej
Praca
Junior HR Advisor with Dutch & English
Łódź