Analityk prawny

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa, Prawo,

Nazwa firmy

Centralne Biuro Antykorupcyjne

Centralne Biuro Antykorupcyjne - jest służbą specjalną powołaną do zwalczania korupcji w życiu publicznym i gospodarczym, w szczególności w instytucjach państwowych i samorządowych, a także do zwalczania działalności godzącej w interesy ekonomiczne państwa

Opis stanowiska

Do głównych zadań analityka prawnego w CBA należy:

  • analiza projektów legislacyjnych i formułowanie propozycji zmian
  • rozpoznawanie zagrożeń korupcyjnych i zagrożeń dla interesu ekonomicznego państwa w procesie stanowienia prawa
  • realizacja rządowych strategii antykorupcyjnych
  • współpraca z funkcjonariuszami innych pionów CBA

Wymagania

Jesteś odpowiednim kandydatem, jeżeli:

  • jesteś dociekliwa(y) i nie zadowalasz się banalnymi odpowiedziami na trudne pytania
  • o sprawach trudnych potrafisz pisać przystępnie a o prawie rozprawiasz godzinami, nie usypiając słuchaczy
  • pracując w zespole czujesz się jak ryba w wodzie
  • szukasz pracy inspirującej i pełnej wyzwań

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (mile widziani również studenci ostatnich lat studiów – zwłaszcza takich kierunków jak np. prawo, administracja)
  • zainteresowania procesem legislacyjnym, analizą prawną, administracyjną i ekonomiczną
  • znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office, systemy informacji prawnej)
  • mile widziana znajomość języków obcych (zwłaszcza angielskim)

Tak

Oferujemy

Przyjętym oferujemy:

  • ciekawą i nieszablonową pracę w świetnej atmosferze - na rzecz dobra publicznego
  • możliwość rzeczywistego wykorzystania posiadanych wiedzy i umiejętności
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • rzeczywisty udział w rozwijaniu pionu analitycznego CBA
  • stabilne i korzystne warunki zatrudnienia (w tym również benefity pozapłacowe)

przetwarzanie i selekcja informacji, rozwiązywanie problemów, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie:  podania adresowanego do Szefa CBA  kwestionariusza osobowego (do pobrania na stronie cba.gov.pl w zakładce NABÓR DO SŁUŻBY)  curriculum vitae  listu motywacyjnego  2 aktualnych zdjęć paszportowych (4,5 x 3,5 cm). Dokumenty można składać listem tradycyjnym na adres: Szef CBA, Al. Ujazdowskie 9, 00-583 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja@cba.gov.pl (z dopiskiem „analityk prawny”– na podaniu lub w temacie wiadomości e-mail)

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym".

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Młodszy Specjalista ds. Weryfikacji Klienta (KYC)
Firma: X-Trade Brokers DM S.A.
Data dodania: 18.10.2019
więcej
Praca
Customer Support Specialist with Thai and English Language
więcej
Praca
Junior Talent Sourcing Specialist
Firma: J.P. Morgan
Data dodania: 17.10.2019
Warsaw, Poland