Analityk kryminalny

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa,

Nazwa firmy

Centralne Biuro Antykorupcyjne

Centralne Biuro Antykorupcyjne - jest służbą specjalną powołaną do zwalczania korupcji w życiu publicznym i gospodarczym, w szczególności w instytucjach państwowych i samorządowych, a także do zwalczania działalności godzącej w interesy ekonomiczne państwa

Opis stanowiska

Do podstawowych zadań analityków kryminalnych CBA należy:

  • wykonywanie złożonych i wielowątkowych analiz zjawisk i zagrożeń dotyczących skomplikowanych, wielowątkowych mechanizmów o rozległym zasięgu terytorialnym oraz zawiłych powiązaniach osobowych lub kapitałowych;
  • ścisła współpraca i wsparcie merytoryczne funkcjonariuszy Biura wykonujących czynności operacyjno-śledcze i kontrolne, w celu identyfikowania nieoczywistych związków pomiędzy informacjami dotyczącymi przestępstw lub nieprawidłowości oraz innymi danymi;
  • przetwarzanie informacji i danych masowych, w tym za pomocą dedykowanych dla organów ścigania systemów bazodanowych;
  • sporządzanie dokumentacji z przeprowadzonych analiz, z wykorzystaniem wizualizacji informacji

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego;
  • podstawowej wiedzy w zakresie prawa, ekonomii, kryminalistyki;
  • sprawnej obsługi komputera (przede wszystkim dobrej znajomości edytorów tekstu oraz arkuszy kalkulacyjnych);
  • biegłości w poszukiwaniu, analizowaniu i przetwarzaniu informacji;
  • umiejętności formułowania i wyciągania wniosków;
  • dużego potencjału intelektualnego, otwartego umysłu, ciekawości poznawczej, spostrzegawczości;
  • preferowane doświadczenie zawodowe w zakresie analizy kryminalnej lub ukończony kurs analizy kryminalnej, potwierdzony zaświadczeniem;
  • mile widziana znajomość obsługi oprogramowania z zakresu analizy kryminalnej, geoprzestrzennej, informatyki śledczej lub innego oprogramowania wspierającego (w tym systemów zarządzania bazami danych, narzędzia do analizy danych ze źródeł otwartych);
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane zainteresowania naukowe zagadnieniami analizy kryminalnej (autorzy prac dyplomowych, artykułów naukowych itp. z tego zakresu).

Tak

Oferujemy

Naszym funkcjonariuszom oferujemy:

  • możliwość rzeczywistego wykorzystania nabytej wiedzy i umiejętności;
  • kontynuowanie rozwoju zawodowego i naukowego;
  • stabilne i korzystne warunki finansowe adekwatne do kompetencji i zaangażowania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie:  podania adresowanego do Szefa CBA;  kwestionariusza osobowego (dokument do pobrania na stronie cba.gov.pl w zakładce NABÓR DO SŁUŻBY);  curriculum vitae;  listu motywacyjnego;  2 aktualnych zdjęć paszportowych. Dokumenty można składać listem tradycyjnym na adres: Szef CBA Al. Ujazdowskie 9 00-583 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja@cba.gov.pl (z dopiskiem „Analityk Kryminalny” na podaniu lub w temacie wiadomości e-mail)

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym".

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Młodszy Specjalista ds. Weryfikacji Klienta (KYC)
Firma: X-Trade Brokers DM S.A.
Data dodania: 18.10.2019
więcej
Praca
Customer Support Specialist with Thai and English Language
więcej
Praca
Junior Talent Sourcing Specialist
Firma: J.P. Morgan
Data dodania: 17.10.2019
Warsaw, Poland