Agent Biura Podróży z j. niemieckim

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka,
Nr referencyjny: j-33352

Nazwa firmy

GLOBAL BUSINESS TRAVEL POLAND S A

American Express Global Business Travel (GBT) provides end-to-end corporate travel and meetings program management through a variety of solutions that service both the client company and the traveler. The company’s products and services are offered through three divisions:

Travel Management

Meetings & Events (branded as American Express Meetings & Events)

Global Business Consulting

Travel Management provides a wide variety of products, tools, and services that allow companies and their travelers to manage their business travel from time of booking to post trip reporting.

American Express Meetings and Events helps companies realize savings opportunities, gain greater visibility into meeting spend and activity, and achieve business results through end-to-end servicing.

Global Business Consulting works with companies to help them create travel programs tailored to their specific goals.

Opis stanowiska

Osoby, które obejmą stanowisko Agenta Biura Podróży będą odpowiedzialne za obsługę podróży służbowych klientów z rynku niemieckiego.

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów
  • Doradztwo w zakresie podróży służbowych i dostępnych produktów
  • Dokonywanie rezerwacji biletów lotniczych, kolejowych, wypożyczanie samochodów oraz rezerwacje noclegów – w systemie GDS Amadeus
  • Organizacja wiz
  • Wsparcie dla klientów podczas podróży – realizacja zmian zamówień, pomoc w sytuacjach kryzysowych
  • Procesowanie transakcji zgodnie z polityką obsługi podróży AMEX GBT
  • Rozwiązywanie zgłoszeń reklamacyjnych
  • Tworzenie i utrzymywanie profili klientów w systemach

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Dokładność, odpowiedzialność
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Nie

Oferujemy

Jeśli szukasz nowego wyzwania z długoterminowymi możliwościami kariery w Warszawie, czekamy na Twoje aplikację. Wyślij nam swoje CV w wersji angielskiej bądź niemieckiej.

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski, niemiecki,

Wymagane dokumenty

Dyplom zakończenia studiów

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
hostessa
Firma: PMT Marketing System
Data dodania: 16.10.2018
Warszawa i okolice
więcej
Praca
Zespól Życie SA zaprasza do współpracy! (poł. przychodzące)
Firma: PZU
Warszawa Konstruktorska 13
więcej
Praca
Młodszy Specjalista ds. Windykacji Telefonicznej
Firma: Idea Bank SA
Warszawa, Domaniewska