Accounting Assistant with Spanish

Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,
Nr referencyjny: WAW/AssistantSpanish

Nazwa firmy

Vistra Corporate Services Sp. z o.o.

Vistra – to światowy lider na rynku usług korporacyjnych, zatrudniający ponad 3000 pracowników w 44 krajach na świecie, dostarcza ekonomiczne rozwiązania przy tworzeniu i administracji spółek, prowadzeniu ksiąg rachunkowych, sporządzaniu deklaracji podatkowych oraz prowadzeniu kadr i płac spółek zapewniając bieżącą zgodność z polskim prawem i przepisami podatkowymi.

Opis stanowiska

• Przygotowywanie pism księgowych według wzorów firmy pod nadzorem przełożonego

• Pomoc w przygotowywaniu sprawozdań finansowych i raportów managerskich

• Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych zgodnie z instrukcja przełożonego

• Przygotowywanie przelewów bankowych

• Wystawianie faktur zgodnie z instrukcją przełożonego

• Pomoc w przygotowywaniu deklaracji i informacji zgodnie z instrukcją przełożonego

• Wypełnianie timesheetów i ewidencji czasu pracy

• Wykonywanie innych poleceń przełożonego

Wymagania

• Dobra znajomość języka hiszpańskiego i angielskiego w mowie i piśmie

• Studia kierunkowe (Finanse i Rachunkowość IV i V rok)

• Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku asystenckim (najlepiej związanym z księgowością)

• Dyspozycyjność min. ok 20h/tygodniowo

• Chęć rozwoju zawodowego oraz ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

• Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne

• Dokładność i staranność

• Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy

• Zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie

• Możliwość dostosowania się do grafiku zajęć na studiach

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie

• Możliwość kontynuowania zatrudnienia na umowę o pracę po ukończeniu studiów

• Możliwość używania języka angielskiego na co dzień

• Szkolenia

• Przyjazną atmosferę pracy

• Prywatną opiekę medyczną

• Dofinansowanie karty Multisport

praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), rachunkowość, angielski, hiszpański,

Wymagane dokumenty

CV

Klauzula

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dodanie klauzuli:

Udzielam zgody Vistra Corporate Services Sp. z o.o., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Accounting Assistant with Spanish.

oraz dobrowolnie:

Ponadto, udzielam zgody Vistra Corporate Services Sp. z o.o., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji na stanowiska zbliżone do aplikowanego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach aplikacyjnych jest Vistra Corporate Services Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 56 C, 00-803 Warszawa.

Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko. Bez odrębnej zgody kandydata, jego dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa wyżej.

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praca
Młodszy Analityk Finansowy
Firma: StaffARD
Data dodania: 19.09.2017
więcej
Praca
MŁODSZY SPECJALISTA DS. OFERTY ONLINE
Firma: Komputronik S.A.
Warszawa (Polska)
więcej
Praca
Asystentka Oddziału
Firma: Home Broker S.A.