Accounting Assistant

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,
Nr referencyjny: WAW Accounting Assistant

Nazwa firmy

Vistra Corporate Services Sp. z o.o.

Vistra oferuje szerokie spektrum usług od obsługi kadr i płac oraz księgowości, poprzez sprzedaż spółek typu shelf, po administrowanie funduszami, usługi powiernicze i fuzje. Obecnie w 39 krajach na całym świecie pracuje ponad 4300 osób, co sprawia, że firma plasuje się w światowej czołówce firm z branży. Firma intensywnie się rozwija, dlatego do biur w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Lublinie przez cały rok poszukujemy stażystów i specjalistów.

Opis stanowiska

- przygotowywanie dokumentów i koordynowanie obiegu korespondencji urzędowej
- dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych pod okiem przełożonego
- współpraca z innymi działami firmy
- pomoc w przygotowywaniu sprawozdań finansowych i raportów managerskich
- pomoc w przygotowywaniu miesięcznych deklaracji CIT i VAT

Wymagania

- zainteresowanie rozwojem kariery w pełnej księgowości
- studia na kierunku Finanse i Rachunkowość
- znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B1
- dyspozycyjność 40 godzin tygodniowo
- chęć podjęcia dłuższej współpracy

Tak

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- szkolenia
- możliwość udziału w bezpłatnych kursach językowych
- możliwość dofinansowania kursów podnoszących kwalifikacje
- przyjazną atmosferę pracy
- prywatną opiekę medyczną
- dofinansowanie karty Multisport
- elastyczne godziny pracy

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), rachunkowość, praktyczne stosowanie przepisów prawa, angielski,

Wymagane dokumenty

CV w języku polskim

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dodanie klauzuli: Udzielam zgody Vistra Corporate Services Sp. z o.o., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Accounting Assistant oraz dobrowolnie: Ponadto, udzielam zgody Vistra Corporate Services Sp. z o.o., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji na stanowiska zbliżone do aplikowanego.

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach aplikacyjnych jest Vistra Corporate Services Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 56 C, 00-803 Warszawa. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko. Bez odrębnej zgody kandydata, jego dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 4 pkt 9 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 . Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa wyżej. CV kandydatów, którzy wyrazili zgodę na przetwarzanie danych ujawnionych w złożonych dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzonych przyszłych procesów rekrutacji będą przechowywane przez okres 12 miesięcy. Po tym okresie będą usuwane, a dane osobowe kandydatów nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Asystent
Firma: Match&Spark
Data dodania: 13.12.2019
więcej
Praca
Executive Assistant
Firma: enxoo
więcej
Praca