Account Manager

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Sprzedaż,

Nazwa firmy

GS Services

GS Services is specialized Consulting and Recruitment Company offering a range of complex solutions:

• Permanent Recruitment Services (Success Fee & Try&Hire),

• Outplacement Services.

• Outsourcing Services.

• Creating and maintaining Global Shared Services Centers.

• Searching for new possibilities of employment.

Our knowledge and experience allow us to create dedicated solutions to effectively recruit the best Specialists and adapt an appropriate cooperation model for your company.

Opis stanowiska

Firma GS Services poszukuje Account Managera.

NA TYM STANOWISKU BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:

  • Pozyskiwanie klientów biznesowych,
  • Tworzenie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami,
  • Negocjowanie i przygotowywanie ofert handlowych,
  • Analizowanie rynku oraz konkurencji,
  • Realizację ustalonych planów sprzedażowych i osiąganie założonych przychodów,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy i reprezentowanie jej na imprezach targowych.

Wymagania

  • Masz doświadczenia w podobnej pracy z klientami,
  • Jesteś pozytywnie nastawioną, dobrze zorganizowaną i proaktywną osobą,
  • Efektywnie pozyskujesz klientów i potrafisz budować partnerskie, długofalowe relacje,
  • Cenisz prace w młodym i dynamicznym zespole,
  • Lubisz negocjacje i spotkania z ludźmi,
  • Jesteś ambitny i samodzielny w działaniu.

Tak

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy w niewielkim zespole,
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju.

komunikatywność i budowanie relacji, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem, organizacja pracy własnej, budowanie strategii marketingowych, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Kontrakt lub samozatrudnienie

Zobacz więcej:

Praca
Junior Account Manager with Russian
Firma: Busfor.pl Sp. z o. o.
Data dodania: 17.06.2019
Praca zdalna / Home Office
więcej
Praca
Doradca Klienta/ Sprzedawca
Firma: Tikkurila Polska
Warszawa (Showroom)
więcej
Praca
Specjalista ds. kadr i płac
Firma: ManpowerCoreGdansk