ACCOUNT EXECUTIVE (E-commerce)

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Internet / e-Commerce / Nowe media, Marketing / PR / Reklama, Obsługa klienta / Call Center,

Nazwa firmy

Man On The Moon

Jesteśmy Agencją HR, która chce towarzyszyć firmom i pracownikom na ich indywidualnej ścieżce rozwoju. Wierzymy, że droga, którą pokonuje każdy z nas nie jest przypadkowa, a najważniejsze momenty to te, kiedy spotykamy na niej innych ludzi.

Pracujemy z ludźmi i dla ludzi - tworzymy dla nich przyjazny, zawodowy świat. Lubimy podkreślać, że sami też jesteśmy ludźmi, którzy mają swoje pasje, doświadczenia i marzenia. Pracownikom pomagamy się rozwijać, a pracodawcom budować efektywniejszy biznes, którego podstawą jest Człowiek i jego kompetencje. Tworzymy nowe standardy HR, które pozwalają każdemu być sobą, odkrywać swoje najlepsze strony, a przy okazji cieszyć się życiem.

Jesteśmy zespołem doświadczonych konsultantów HR, którzy z pasją, uważnością i skupieniem na człowieku przez ostatnich 10 lat współtworzyli kulturę organizacyjną w międzynarodowych, nowoczesnych organizacjach.

Opis stanowiska

Man on the Moon - Agencja HR dla swojego Klienta Pathfinder 23, poszukuje osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Opis firmy:

Pathfinder 23 (PF23) to agencja, której misją jest budowanie pozycji marek w przestrzeni

E-commerce. Koncentrujemy się na tworzeniu najwyższej jakości doświadczenia z marką,

które jest kluczowe przy podejmowaniu decyzji zakupowych. Staramy się łączyć sztukę z

nauką. Wykorzystujemy potencjał kreatywny i technologiczny, aby projektować i wdrażać

najbardziej efektywne scenariusze ścieżek zakupowych. Nasz Zespół posiada unikatowe

doświadczenie w realizacji kompleksowych projektów E-commerce w regionach EMEA, NA

i LATAM. Mieliśmy okazję współpracować z ponad pięćdziesięcioma topowymi markami

i ponad trzystoma E-retailerami w skali globalnej. Naszym Klientom oferujemy jedyną w

swoim rodzaju syntezę kompetencji E-commerce, opartą o ponad 15 lat doświadczenia.

PF23 jest częścią Brand New Galaxy (BNG), niezależnej platformy integrującej tzw.

„smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. BNG jest przystanią dla

ciekawych i dynamicznych pomysłów z pogranicza marketingu i nowych technologii,

które świetnie odnajdują się w środowisku startupowym, choć skalą swoich projektów

mogą konkurować z niejedną sieciową agencją. Oprócz PF23, w skład grupy wchodzą m.in:

Spacecamp - agencja digitalowa o profilu kreatywno - technologicznym, Life on Mars

- agencja through the line, budująca komunikację marek w ekosystemie digital i poza

nim oraz Synthrone - platforma do automatyzacji wdrożeń oraz analityki obecności

marek w E-commerce.

Przed Tobą

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie projektów, których

celem jest budowanie marek w obszarze E-commerce. Kluczowe elementy projektów to

planowanie i realizacja kampanii E-commerce, współpraca z E-sklepami, tworzenie,

wdrażanie i analiza efektywności narzędzi wpierających E-commerce. Projekty będą

realizowane dla klientów globalnych, na jednym lub kilku wybranych rynkach.

Wymagania

Wymagania:

Jeśli:

  • posiadasz około roczne doświadczenie w prowadzeniu projektów digitalowych w agencji reklamowej lub interaktywnej (np. kampanie bannerowe, aktywacje w social media),
  • językiem angielskim posługujesz się na poziomie minimum B2 (obowiązkowo – codzienny kontakt z międzynarodowym Klientem),
  • czujesz się mocny/-a w koordynowaniu, organizowaniu, tworzeniu harmonogramów i działaniu zgodnie z nimi,
  • interesujesz się światem nowych mediów i chcesz rozwijać się w kierunku E-commerce,
  • odpowiedzialność Cię motywuje, a nie przeraża,
  • jesteś świetnie zorganizowany/-a, chaos w Twoich rękach układa się w logiczny ciąg

przyczynowo-skutkowy,

  • cechuje Cię dbałość o szczegóły, uważność i staranność,
  • potrafisz budować partnerską relację, nie tylko z klientami,
  • w pracy najbardziej cenisz transparentną komunikację, wsparcie, zrozumienie i jasno sprecyzowane cele,

- to super! :)

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje CV i list

motywacyjny*

*Pasjami czytamy listy motywacyjne. Wystarczy kilka szczerych słów o sobie i o tym,

czego szukasz i co jest dla Ciebie ważne w nowej pracy.

Dziękujemy i do zobaczenia!

Nie

Oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat
  • wynagordzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia
  • pewny rozwój w strukturze agencji
  • pracę z najlepszymi specjalistami strategicznymi w branży digital/e-commerce
  • pracę w międzynarodowym, dynamicznym środowisku agencyjnym
  • pracę na globalnych, znanych i lubianych brandach

angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, ukraiński, hiszpański, włoski, portugalski,

CV in English or Polish and a few words about your motivation

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) przez Man on the Moon Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Małopolskiej 2, 60-616 Poznań. Zapoznałem/zapoznałam się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych, w tym z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia, usunięcia, żądania ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Jestem świadom/świadoma tego, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Junior Cash Collector with English
Firma: Accenture Services Sp. z o.o.
Data dodania: 19.11.2019
więcej
Praca
Customer Service Junior Specialist with Dutch
więcej
Praca
Customer Service Junior Specialist with Spanish