Kontakt

 

 

 

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju, Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami pracuje zdalnie oraz w systemie dyżurów na uczelni.

Bardzo prosimy o kontakt z nami drogą mailową lub telefoniczną.

Doradztwo kariery odbywa się za pośrednictwem komunikatorów internetowych lub przy w szczególnych przypadkach, w budynku Akademii przy zachowaniu procedur bezpieczeństwa.

 
Zapraszamy do kontaktu online lub telefonicznie w godzinach:

Poniedziałek - Piątek: 10:00 – 16:00

Sobota - Niedziela: nieczynne

 

Procedura składania dokumentów z praktyk w 4 krokach

  1. Wyślij skan lub zdjęcie kompletnych dokumentów na mbozko(at)kozminski.edu.pl.
  2. Otrzymasz informację, czy dokumenty są wypełnione prawidłowo i możesz dostarczyć oryginały.
  3. Dostarcz oryginały: wyślij je pocztą, kurierem lub zostaw w skrzynce podawczej na recepcji budynku D. 
  4. Informacja o zaliczeniu praktyki pojawi się w przeciągu kilku dni na ikozminski.

 

 

Zespół Biura Karier i Współpracy z Absolwentami

Agnieszka Krawczyńska

Kierownik BKiWzA
Menedżer ds.  Rozwoju Współpracy z Pracodawcami

pokój A/16
tel. 22 519 22 73
e-mail: akrawczynska@kozminski.edu.pl

Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, absolwentka studiów podyplomowych z dziedziny zarządzania zasobami ludzkimi oraz zarządzania marketingowego. Posiada wieloletnie doświadczenie w kreacji i realizacji działań employer brandingowych. W Biurze Karier i Współpracy z Absolwentami odpowiada za relacje uczelni z otoczeniem biznesowym oraz rozwój współpracy uczelni z pracodawcami.

Certyfikowany trener narzędzia FRIS®

Relacje z pracodawcami oraz obowiązkowe praktyki studenckie

Monika Bożko

Specjalista ds. praktyk i organizacji wydarzeń

pokój A/16
tel. 22 519 23 23
e-mail: mbozko@kozminski.edu.pl

Magister komunikacji międzykulturowej uniwersytetu Anglia Ruskin, filolog języka angielskiego ze specjalizacją pedagogiczną. W Biurze Karier i Współpracy z Absolwentami odpowiada za koordynację procesu obowiązkowych praktyk studenckich oraz wspiera organizację wydarzeń skierowanych do Studentów i Absolwentów Uczelni.

Certyfikowany trener narzędzia FRIS®, trener program programu "Spadochron".

Patrycja Dajer

Młodszy specjalista ds. analizy i wsparcia

pokój A/16
tel. 22 519 23 63
e-mail: pdajer@kozminski.edu.pl

Magister zarządzania, specjalizacja: zarządzanie strategiczne. Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych: Psychologia biznesu dla menedżerów. W Biurze Karier i Współpracy z Absolwentami odpowiada za wsparcie zespołu w realizowanych działaniach. Pomoc w organizacji wydarzeń oraz analizie danych.

 

Relacje z Absolwentami

Klaudia Krasuska

Specjalista ds. relacji z Absolwentami

pokój A/16
tel. 22 519 22 74
e-mail: kkrasuska@kozminski.edu.pl

Magister zarządzania, specjalizacja zarządzanie projektami. W Biurze Karier i Współpracy z Absolwentami zajmuje się utrzymywaniem relacji z absolwentami oraz organizacją wydarzeń.

 

 

Sylwia Błońska

Młodszy specjalista ds. wsparcia i rozwoju 

pokój A/16
tel. 22 519 24 94
e-mail: sblonska@kozminski.edu.pl

Absolwentka prawno-biznesowej specjalności na administracji w Akademii Leona Koźmińskiego. W Biurze Karier i Współpracy z Absolwentami odpowiada za wsparcie w relacjach z absolwentami oraz rozwój współpracy uczelni z pracodawcami.

 

Doradztwo Zawodowe

 

Katarzyna Sowa

Doradca zawodowy

pokój A/16
tel. 22 519 23 47
e-mail: ksowa@kozminski.edu.pl

Pedagog, doradca zawodowy, trener rozwoju kompetencji społecznych  oraz animator społeczno-kulturalny. Specjalizuje się w realizowaniu programów rozwijających kompetencje zawodowe  studentów i absolwentów oraz posiada doświadczenie w prowadzeniu działań employer brandingowych.   Absolwentka Pedagogiki w zakresie animacji społeczno-kulturalnej na Uniwersytecie Łódzkim, Pedagogiki –specjalizacja doradztwo zawodowe i personalne z elementami resocjalizacji     oraz studiów podyplomowych: Trener biznesu na Społecznej Akademii Nauk.

W Biurze Karier i Współpracy z Absolwentami zajmuje się  doradztwem zawodowym oraz wspiera organizację wydarzeń skierowanych do Studentów i Absolwentów Uczelni.  

Certyfikowany trener narzędzi FRIS®.

 

Łukasz Olszta

Doradca zawodowy

pokój A/16
tel. 22 519 23 48
e-mail: lolszta@kozminski.edu.pl

Doradca kariery. Absolwent studiów podyplomowych Job coaching: doradztwo zawodowe, edukacyjne i coaching kariery na Uniwersytecie SWPS. Specjalizujący się w prowadzeniu indywidualnego jak i grupowego doradztwa zawodowego dla studentów jak i absolwentów w języku polskim oraz angielskim. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy w środowisku korporacyjnym, sektorze publicznym, jak i organizacjach pozarządowych.