Kontakt do biura karier

Godziny pracy Biura Karier i Współpracy z Absolwentami

 

Informujemy, że dnia 20 września (środa) wracamy do naszej stałej lokalizacji – pokój A/16. W związku z przeprowadzką, nasza dostępność tego dnia może być ograniczona, za co góry przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

 

W związku z remontami w budynku 'A', Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami zostało czasowo przeniesione do pokoju D/300.

 

Godziny pracy biura w czasie wakacji:

Poniedziałek: 10:00 – 14:00

Wtorek: 10:00 – 14:00

Środa: 10:00 – 14:00

Czwartek: 10:00 – 12:00

Piątek: 10:00 – 16:00

 
 

 

 

Zespół Biura Karier i Współpracy z Absolwentami

Relacje z pracodawcami

 

Agnieszka Krawczyńska

pokój A/16
tel. 022 519 22 73
e-mail: akrawczynska(at)kozminski.edu.pl

Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, absolwentka studiów podyplomowych z dziedziny zarządzania zasobami ludzkimi. Posiada wieloletnie doświadczenie w kreacji i realizacji działań employer brandingowych. W Biurze Karier i Współpracy z Absolwentami odpowiada za relacje uczelni z otoczeniem biznesowym oraz rozwój współpracy uczelni z pracodawcami.

 

 

 

Praktyki zawodowe

Monika Bodys

pokój A/16
tel. 022 519 23 23
e-mail: mbodys(at)kozminski.edu.pl

Magister komunikacji międzykulturowej uniwersytetu Anglia Ruskin, filolog języka angielskiego ze specjalizacją pedagogiczną. W Biurze Karier i Współpracy z Absolwentami odpowiada za koordynację procesu obowiązkowych praktyk studenckich oraz wspiera organizację wydarzeń skierowanych do Studentów i Absolwentów Uczelni.  

Certyfikowany trener narzędzia FRIS®, trener program programu "Spadochron".

 

 

Studenci i Absolwenci anglojęzyczni

Joanna Piechocka

pokój A/16
tel. 022 519 23 29
e-mail: jpiechocka@kozminski.edu.pl

Psycholog, doradca ds. kariery i trener. Ukończyła Wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim (specjalizacja: psychologia organizacji i pracy) oraz Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w ośrodku Intra. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych „Job coaching: doradztwo zawodowe, edukacyjne i coaching kariery” na Uniwersytecie SWPS.

W Biurze Karier i Współpracy z Absolwentami zajmuje się organizacją wydarzeń dla studentów i absolwentów kierunków anglojęzycznych. Prowadzi także doradztwo zawodowe w języku angielskim.

Certyfikowany użytkownik narzędzi: FRIS®, Master Person Analysis, trener programu "Spadochron".

 

 

Relacje z Absolwentami

 

Marta Krawczyńska

pokój A/16
tel. 022 519 22 74
e-mail: mkrawczynska@kozminski.edu.pl

Magister specjalizacji komunikacja ekonomiczna i społeczna. Posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego typu spotkań i konferencji.W Biurze Karier i Współpracy z Absolwentami zajmuje się utrzymywaniem relacji z absolwentami oraz organizacją wydarzeń.