Kalendarz spotkań

Wydarzenia

Ten kalendarz umożliwia szybkie znalezienie spotkań pasujących dla danej grupy kandydatów. Aby uzyskać dostęp do filtrów, wybierz znajdującą się poniżej kalendarza pozycję.

 

 

 • Msza z okazji inauguracji roku akademickiego 2020/2021

  W dniu 4 października 2020 r. o godz. 18:00, tradycyjnie w pierwszą niedzielę miesiąca, w Parafii Św. Andrzeja Apostoła w Warszawie przy ul. Chłodnej 9 odbędzie się msza z okazji inauguracji kolejnego roku akademickiego.

  Serdecznie zapraszamy.

 • Uroczystość inauguracji roku akademickiego 2020/2021

  Rektor, Prezydent i Senat Akademii Leona Koźmińskiego mają zaszczyt zaprosić na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2020/2021, która odbędzie się 5 października 2020 r. (poniedziałek) o godz. 15:00 w siedzibie Akademii w Warszawie, ul. Jagiellońska 59, w auli głównej.

  Program uroczystości:

  • Wystąpienie Rektora prof. Grzegorza Mazurka
  • Wystąpienia Prezydenta ALK prof. Witolda T. Bieleckiego oraz Honorowego Prezydenta prof. Andrzeja K. Koźmińskiego
  • Wystąpienia Gości
  • Uroczysta immatrykulacja studentów
  • Powitanie studentów I roku przez Samorząd Studentów ALK
  • Wręczenie medali i odznaczeń
  • Wręczenie statuetek „Lwy Koźmińskiego” absolwentom ALK
  • Wykład inauguracyjny prof. Marioli Ciszewskiej-Mlinarič nt. „Biznes w czasach pandemii: na drodze ku nowej normalności”

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

  Uroczystość będzie transmitowana online na naszym kanale YouTube tutaj.

 • Spotkanie online Erasmus Students Reunion: #erasmusdays 2020

  My Image

  Czas pandemii znacznie utrudnia mobilność studentów, a w wielu przypadkach ją uniemożliwia. Tęsknimy za czasami, kiedy do Akademii Leona Koźmińskiego przyjeżdżały setki studentów.

  Chcielibyśmy przywołać tamten okres, spotykając się ponownie i rozmawiając o doświadczeniach, wspomnieniach związanych z wymianą studencką oraz dalszych planach rozwoju studentów zagranicznych, którzy odwiedzili naszą uczelnię w ramach wymiany międzynarodowej.

  Spotkanie odbędzie się 15.10.2020 o godz. 16:00.

 • III edycja konferencji Trends Festival, organizowanej przez Business Insider, której partnerem jest Akademia Leona Koźmińskiego.

  Zapraszamy na III edycję konferencji Trends Festiwal – flagowego wydarzenia organizowanego przez Business Insider. Tym razem konferencja będzie miała charakter globalny i odbędzie się w dniach 19-23 października 2020 r. na 4 różnych scenach – globalnej, amerykańskiej, europejskiej i azjatyckiej.

  Swój udział w tym wydarzeniu potwierdzili uznani liderzy ze świata nauki i biznesu. Powróci Hannes Schmid i będzie kontynuować opowieść o tym, jak zmienia Kambodżę, a oprócz niego pojawią się m.in. Reed Hastings, CEO Netflixa, Sebastian Thrun, założyciel Udacity i Google X, Nouriel Roubini ze Stern School of Business, Carlos Watson, Co-Founder & CEO OZY Media, Sergio P. Ermotti, CEO UBS Group AG, Christoph Franz, prezes zarządu Roche Holding AG Audrey Tang, Digital Minister z Taiwanu Felix Oberholzer-Gee, Strategy Professor na Harvard Business School.

  Będzie mowa o najnowszych trendach w dziedzinie technologii, organizacji i zarządzania, zmian społecznych, ochrony środowiska i o tym, jak pandemia wpływa na naszą rzeczywistość. Więcej na temat speakerów i tematów można znaleźć na stronie wydarzenia.

  Studenci naszej uczelni otrzymują zniżkę 80% zniżkę na zakup biletów. Aby kupić bilet ze zniżką, należy na  wpisać na stronie kodBIGTF_ALK80. Oferta ta dotyczy wyłącznie biletów Basic (cena biletu BASIC po zniżce to: 99zł).

  Zapisy TUTAJ

  Do każdego biletu dodawana jest darmowa subskrypcja międzynarodowej edycji Business Insider.
  Polecamy zakup biletów PLUS (lub VIP), które dają roczny dostęp do wszystkich materiałów. W okresie zamieszania pandemicznego, w którym trudno znaleźć czas i pieniądze na szkolenia, roczny dostęp do treści przygotowanych przez światowych liderów świata biznesu czy wykładowców wiodących uniwersytetów, ale też osobowości podejmujących inicjatywy zmieniające świat, jak Hannes Schmid. To świetne źródło inspiracji i wiedzy nie tylko dla menedżerów, ale całych zespołów.

  Serdecznie zapraszamy!

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania: