Kalendarz spotkań

Wydarzenia

Ten kalendarz umożliwia szybkie znalezienie spotkań pasujących dla danej grupy kandydatów. Aby uzyskać dostęp do filtrów, wybierz znajdującą się poniżej kalendarza pozycję.

 

 

 • Konferencja "Uskrzydlić orła, czyli jak rozwijać młodzież zgodnie z jej talentami i motywacją wewnętrzną"

  Konferencja, której organizatorem jest Instytut Durkalskiego RMP Polska Sp. z o.o.,  odbędzie się 7 lipca 2017 r. w siedzibie naszej uczelni.

  Podczas konferencji zostanie zaprezentowany Reiss School Motivation Profile (RSMP) – nowe podejście ukazujące, co motywuje młode osoby. Narzędzie to pokazuje, że każdy z nas jest inny, wyjątkowy i ma inne potrzeby. Życie w zgodzie ze sobą i rozwój talentów jest podstawą do szczęśliwego i spełnionego życia.

  Szczegółowe informacje o konferencji oraz rejestracja: www.reissprofile.pl/rsmp

 • Webinar nt. Master in Finance and Accounting

 • Dzień otwarty dla kandydatów na studia wyższe, podyplomowe i MBA - sobota, godz. 12:00

   

   

 • Webinar nt. programu PRAWO i FINANSE - dołącz i dowiedz się więcej

  Spotkanie rozpocznie się 20 lipca 2017 r. o godz. 14:00.

  By dołączyć do webinaru, wyślij mail na adres: pif(at)kozminski.edu.pl. Otrzymasz mail zwrotny z linkiem, za pomocą którego dołączysz do webinaru.

  W spotkaniu będą uczestniczyć opiekunowie merytoryczni programu: dr Mateusz Woiński (prawo) i doc. dr Sławomir Wymysłowski (finanse i rachunkowość) oraz Ewelina Raźnik z Biura Rekrutacji ALK.

  Webinar rozpoczniemy prezentacją o programie, a następnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane zarówno z merytoryczną zawartością studiów, perspektywami zatrudnienia, jak i warunkami przyjęcia.

  Program PRAWO i FINANSE to dwie unikatowe specjalności:

  • prawo gospodarcze
  • doradztwo finansowe

  Więcej o programie

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania: