Kalendarz spotkań

Wydarzenia

Ten kalendarz umożliwia szybkie znalezienie spotkań pasujących dla danej grupy kandydatów. Aby uzyskać dostęp do filtrów, wybierz znajdującą się poniżej kalendarza pozycję.

 

 

 • „A co Ty wiesz o narkotykach?”– wykład ONLINE studentów działających w Studenckiej Poradni Prawnej.

  Zapraszamy na wykład online w ramach warsztatów online prowadzonych dla licealistów przez członków Studenckiej Poradni Prawnej.

  „A co Ty wiesz o narkotykach?” – Malwina Owczarek, Magdalena Podgrudna (sekcja karna Studenckiej Poradni Prawnej ALK)
  Jaka odpowiedzialność karna grozi za przestępstwa narkotykowe? Analiza przestępstw związanych z narkotykami, np. za rozpowszechnianie i posiadanie substancji zabronionych, na podstawie Kodeksu karnego oraz Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

  Wykład odbędzie się 1.06.2020 o godz. 11:00.

  Link do spotkania

  Aby wziąć udział w wykładach online, wystarczy dostęp do komputera lub urządzenia mobilnego oraz aplikacji Microsoft Teams, a także konta mailowego w domenie Microsoft, które można bezpłatnie założyć na stronie: www.office.com, a jego okres ważności to 6 miesięcy. W większości przypadków nie będzie nawet konieczności instalacji aplikacji. Osoby, które korzystają z przeglądarek Google Chrome i Edge, nie muszą jej instalować – dołączają do spotkania przez przeglądarkę. Ci z Was, którzy korzystają z przeglądarki Firefox albo używają komputerów Apple’a, powinni zainstalować sobie aplikację Teams. Najłatwiej pobrać ją TUTAJ. Instalacja jest niekłopotliwa i niedługa.

  W przypadku pytań prosimy o kontakt z Alicją Tomasiewicz: atomasiewicz(at)kozminski.edu.pl,
  tel. 22 519 21 70.

 • Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Marcina Chomiuka

  Zgodnie z § 7 ust. 3 rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 19 stycznia 2018 r. w sprawie szczegółowego trybu i warunków przeprowadzania czynności w przewodach doktorskich, postępowaniu habilitacyjnym oraz w postępowaniu o nadanie tytułu profesora (Dz. U. z 2018 r. poz. 261) oraz zgodnie z art. 179 ust. 1 ustawy z dnia 3 lipca 2018r. Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. z 2018r. poz. 1669) Rada Naukowa Dyscypliny Nauki Prawne Akademii Leona Koźmińskiego uprzejmie zaprasza na publiczną obronę rozprawy doktorskiej w dyscyplinie nauki prawne mgra Marcina Chomiuka.

  Obrona odbędzie się w dniu 2 czerwca 2020 r. o godz. 16:30 przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.

  Temat rozprawy doktorskiej:

  „Charakter prawny i skutki oświadczenia patronackiego”

  Promotor:

  prof. ALK dr hab. Przemysław Drapała z Akademii Leona Koźmińskiego

  Recenzenci:

  • prof. dr hab. Piotr Machnikowski z Uniwersytetu we Wrocławiu
  • prof. UJ dr hab. Krzysztof Oplustil z Uniwersytetu Jagiellońskiego


  Dostęp na zdalną publiczną obronę rozprawy doktorskiej przy użyciu aplikacji MS Teams tutaj.

  Streszczenie pracy oraz recenzje zamieszczone są w Biuletynie Informacji Publicznej Akademii Leona Koźmińskiego.

  Rozprawa doktorska znajduje się do wglądu w bibliotece Akademii Leona Koźmińskiego.

  Przewodniczący Rady Naukowej

  Dyscypliny Nauki Prawne

  Prof. dr hab. Wojciech Góralczyk

 • Kozminski University Online Open Day for studies conducted in English

  We would like to invite you to participate in the Kozminski University Open Day in English, which will be livestreamed on June 4th, 2020 at 11:00 AM and 5:00 PM CET on our Facebook page.

  To join the webinar like our page and log in at the designated date and time.

  You will have the unique opportunity to get all the necessary infomration to start your studies on the following programs:

  Bachelor Programs:
  Management
  Management and Artificial Intelligence
  Financial Management

  Master Programs:
  Management 
  Finance and Accounting
  Big Data Science
  Compliance & Crime Prevention in Business
  Applied Global Economics

  During the Open Day, you will have the chance to meet representatives of our staff who will be talking about our programs, admission requirements, the facilities and student life at Kozminski University.

  We can't wait to see you on this year's second Online Open Day!

 • Kozminski Business Hub Ekosystem Pozytywnego Wpływu zaprasza na galę online: „Pozytywny biznes w Polsce. Pasja, innowacje odpowiedzialność”.

  Gala odbędzie się w czwartek, 4.06.2020 w godzinach 9.30-17.30 na platformie ClickMeeting.

  Streaming online dostępny będzie na profilu na Facebooku Kozminski Business Hub.

  Już wiemy, że nie będzie powrotu do normalności, bo zazwyczaj powroty się nie udają, a i ta dawna normalność staje się coraz bardziej niemożliwa do podtrzymywania. Dlatego wielu z nas czuje, że żyjemy w czasach przełomu i jednocześnie wielkiej niepewności. Nie wiemy, jak będzie wyglądał świat, gospodarka i społeczeństwo za kilka miesięcy czy lat. Jesteśmy jednak przekonani, że w obliczu nadchodzących zmian powinniśmy zadbać o cztery filary w biznesie: pozytywny wpływ, pasja, innowacje i odpowiedzialność. O tych podstawach biznesu chcemy rozmawiać podczas konferencji.

  Zaprosiliśmy wielu przedstawicieli przedsiębiorstw pozytywnego wpływu – przedstawiamy ich w nowej edycji Raportu SPW2020, a najlepszym, wybranym przez Panel Pozytywnych Postaci wręczymy wyróżnienia. To przecież idealiści i marzyciele zwykle dają początek zmianom. Takich idealistów dążących do pozytywnej zmiany oblicza gospodarki, z wielką pasją, jest już na tyle dużo, że powstaje realny potencjał pozytywnej zmiany.

  Wiemy też, że potrzebna jest radykalna zmiana w sposobie działalności największych przedsiębiorstw. Niektóre z nich zaprosiliśmy wraz z Centrum UNEP/GRID Warszawa do udziału w pierwszej edycji innowacyjnego projektu Climate Leadership powered by UN Environment, by wspólnie wypracować zmiany na poziomie produktów i procesów, niezbędne w warunkach kryzysu klimatycznego. O innowacjach biznesu na rzecz klimatu będziemy dyskutować w niezmiernie profesjonalnym gronie, w przeddzień Światowego Dnia Środowiska.

  A na koniec tej szczególnej konferencji ogłosimy wyniki XIV edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2020, uznanego zestawienia przedsiębiorstw podejmujących najważniejsze wyzwania społeczne i środowiskowe w systematyczny sposób. Trudny czas pozwala nam na uświadomienie sobie znaczenia budowania odporności organizacyjnej, a tym jest właśnie zrównoważone zarządzanie, którego poziom zaawansowania badamy w największych firmach w Polsce. Od lat i z pasją.

  „Pozytywny biznes w Polsce. Pasja, innowacje i odpowiedzialność”

  9.30-11.00

  • Prezentacja Raportu „Startupy Pozytywnego Wpływu. Radykalna innowacja społeczna 2020”
  • Partnerzy: BNP Paribas Bank Polska, Orange Polska i Samsung Electronics Polska.


  11.00-12.00

  • Wręczenie wyróżnień dla laureatów w dwóch kategoriach: SCALEUP POZYTYWNEGO WPŁYWU, i STARTUP POZYTYWNEGO WPŁYWU
  • Prezentacje laureatów
  • Partner: BGK – wspieramy rozwój firm


  13.00-15.00

  • Climate Leadership – prezentacja rezultatów projektu
  • Organizator: Centrum UNEP/GRID-Warszawa
  • Dyskusja z udziałem firm i zaproszonych gości
  • Partnerzy: Havas PR Warsaw, Netguru, Rzeczpospolita


  15.00-17.30

  • Wystąpienia Partnerów i zaproszonych gości
  • XIV edycja Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2020 – ogłoszenie wyników
  • Partnerzy: Forum Odpowiedzialnego Biznesu, przegląd odpowiedzi Deloitte Polska, partner technologiczny – Smart CSR – Concret Consulting, partner medialny – Dziennik Gazeta Prawna
 • ONLINE MBA OPEN DAY, spotkanie dla kandydatów na studia MBA, połączone z zajęciami merytorycznymi, jakie odbywają się na studiach.

  My Image

  Szukasz nowych możliwości rozwoju?
  Chcesz otworzyć się na nowe perspektywy zawodowe?
  Planujesz rozpocząć studia MBA?
   
  W programie zajęcia „Co łączy przywództwo z innowacjami”, które poprowadzi dr Andrzej Kuśmierz, oraz sesja informacyjna.

  Kiedy: sobota, 6 czerwca, godz. 10.00-13.00.

  Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się wypełniając formularz.

  Zapraszamy na stronę wydarzenia.

 • „Ochrona dzieci przed przestępstwami na tle seksualnym”– wykład ONLINE studentów działających w Studenckiej Poradni Prawnej.

  Zapraszamy na wykład online w ramach warsztatów online prowadzonych dla licealistów przez członków Studenckiej Poradni Prawnej.

  „Ochrona dzieci przed przestępstwami na tle seksualnym” (Natalia Skórkowska, Dominika Orłowska)

  Ofiarami jakich przestępstw są dzieci? Jaka kara grozi za czyny pedofilskie? Omówienie czynów zabronionych, których ofiarami padają dzieci, oraz środków ochrony takich pokrzywdzonych na tle przepisów prawa karnego materialnego i procesowego. Nawiązanie do filmu „Zabawa w chowanego” braci Sekielskich.

  Wykład odbędzie się 8.06.2020 o godz. 11:00.

  Link do spotkania

  Aby wziąć udział w wykładach online, wystarczy dostęp do komputera lub urządzenia mobilnego oraz aplikacji Microsoft Teams, a także konta mailowego w domenie Microsoft, które można bezpłatnie założyć na stronie: www.office.com, a jego okres ważności to 6 miesięcy. W większości przypadków nie będzie nawet konieczności instalacji aplikacji. Osoby, które korzystają z przeglądarek Google Chrome i Edge, nie muszą jej instalować – dołączają do spotkania przez przeglądarkę. Ci z Was, którzy korzystają z przeglądarki Firefox albo używają komputerów Apple’a, powinni zainstalować sobie aplikację Teams. Najłatwiej pobrać ją TUTAJ. Instalacja jest niekłopotliwa i niedługa.

  W przypadku pytań prosimy o kontakt z Alicją Tomasiewicz: atomasiewicz(at)kozminski.edu.pl,
  tel. 22 519 21 70.

 • „Prawo do jednojęzyczności w świetle wielojęzycznego prawa Unii Europejskiej” – otwarte seminarium doktorskie.

  Katedra Prawa Międzynarodowego i Prawa UE i Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego zaprasza na otwarte seminarium doktorskie pt. „Prawo do jednojęzyczności w świetle wielojęzycznego prawa Unii Europejskiej”.

  Seminarium odbędzie się 8 czerwca br. (poniedziałek), początek o godz. 17.00.

  • Wprowadzenie: Aneta Skorupa-Wulczyńska (doktorantka seminarium prof. Jana Barcza, przygotowuje rozprawę nt. Prawa językowe obywatela Unii Europejskiej)
  • Komentarz: dr  Agnieszka Doczekalska (ALK)
  • Dyskusja

  Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

  Link do spotkania tutaj.

 • Zapraszamy do wzięcia udziału w sesji informacyjnej ONLINE nt. studiów Executive MBA prowadzonych w języku angielskim.

  • Szukasz nowych możliwości rozwoju?
  • Chcesz otworzyć się na nowe perspektywy zawodowe?
  • Planujesz rozpocząć studia MBA?


  Zapraszamy na sesję informacyjną ONLINE dotyczącą studiów Executive MBA in English, która zainspiruję Cię do zrobienia kolejnego kroku w rozwoju kariery i osiągnięcia zawodowego sukcesu.


   

   

  Podczas naszego spotkana w bezpiecznej, wirtualnej przestrzeni:

  • odpowiemy na Twoje pytania
  • porozmawiamy o wymaganiach rekrutacyjnych
  • wspólnie przyjrzymy się programowi studiów
  • dowiesz się wszystkiego o kluczowych wyróżnikach programu, o tym, co sprawia, że jest tak wyjątkowy
  • poznasz dodatkowe korzyści wynikające z ukończenia studiów w Koźmińskim


  Internetową sesję informacyjną poprowadzą:

  • prof. Witold Bielecki, Rektor, Dyrektor programu
  • Sylwia Hałas-Dej, Dyrektor Kozminski Executive Business School
  • prof. Paweł Mielcarz, wykładowca finansów


  Po rejestracji otrzymasz informacje praktyczne, które przybliżą Ci program i pozwolą przygotować ewentualne pytania.

  Kiedy: wtorek, 09.06.2020, 17:00

  Spotkanie będzie prowadzone w j. angielskim i potrwa ok. 1 godziny.

  Aby wziąć udział, zarejestruj się poniżej.

   

   

  KONTAKT:

  Małgorzata Oświata
  Menedżer ds. Marketingu i Rozwoju
  Akademia Leona Koźmińskiego
  tel. +48 22 519 22 48
  moswiata(at)kozminski.edu.pl

 • Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Igora Hebdy

  Zgodnie z § 7 ust. 3 rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 19 stycznia 2018 r. w sprawie szczegółowego trybu i warunków przeprowadzania czynności w przewodach doktorskich, postępowaniu habilitacyjnym oraz w postępowaniu o nadanie tytułu profesora (Dz. U. z 2018 r. poz. 261) oraz zgodnie z art. 179 ust. 1 ustawy z dnia 3 lipca 2018r. Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. z 2018r. poz. 1669).

  Rada Naukowa Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości Akademii Leona Koźmińskiego uprzejmie zaprasza na publiczną obronę rozprawy doktorskiej w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości mgra Igora Hebdy.

  Obrona odbędzie się w dniu 9 czerwca 2020 r. o godz. 10:00 przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.

  Temat rozprawy doktorskiej:

  "Konsekwencje nagradzania wyników pracy nauczycieli szkół publicznych"

  Promotor:
  prof. ALK dr hab. Czesław Szmidt z Akademii Leona Koźmińskiego

  Recenzenci:

  • prof. UTP dr hab. Hanna Karaszewska z Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy
  • dr hab. Małgorzata Sidor-Rządkowska z Politechniki Warszawskiej

   

  Dostęp na zdalną publiczną obronę rozprawy doktorskiej przy użyciu aplikacji MS Teams tutaj.

  Streszczenie pracy oraz recenzje zamieszczone są w Biuletynie Informacji Publicznej Akademii Leona Koźmińskiego.

  Rozprawa doktorska znajduje się do wglądu w bibliotece Akademii Leona Koźmińskiego.

  Przewodniczący Rady Naukowej

  Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości

  Prof. dr hab. Krzysztof Obłój

 • Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Pawła Ochrymiuka

  Zgodnie z § 7 ust. 3 rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 19 stycznia 2018 r. w sprawie szczegółowego trybu i warunków przeprowadzania czynności w przewodach doktorskich, postępowaniu habilitacyjnym oraz w postępowaniu o nadanie tytułu profesora (Dz. U. z 2018 r. poz. 261) oraz zgodnie z art. 179 ust. 1 ustawy z dnia 3 lipca 2018r. Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. z 2018r. poz. 1669).

  Rada Naukowa Dyscypliny Nauki Prawne Akademii Leona Koźmińskiego uprzejmie zaprasza na publiczną obronę rozprawy doktorskiej w dyscyplinie nauki prawne mgra Pawła Ochrymiuka.

  Obrona odbędzie się w dniu 18 czerwca 2020 r. o godz. 10:00 przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.

  Temat rozprawy doktorskiej:

  „Odpowiedzialność przebijająca w spółkach kapitałowych”

  Promotor:
  prof. dr hab. Józef Okolski z Akademii Leona Koźmińskiego

  Promotor pomocniczy:
  dr Rafał Żebrowski z Akademii Leona Koźmińskiego

  Recenzenci:

  • dr hab. Łukasz Gasiński z Uniwersytetu Warszawskiego
  • prof. UAM dr hab. Tomasz Sójka z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

  Dostęp na zdalną publiczną obronę rozprawy doktorskiej przy użyciu aplikacji MS Teams tutaj.

  Streszczenie pracy oraz recenzje zamieszczone są w Biuletynie Informacji Publicznej Akademii Leona Koźmińskiego.

  Rozprawa doktorska znajduje się do wglądu w bibliotece Akademii Leona Koźmińskiego.

  Przewodniczący Rady Naukowej

  Dyscypliny Nauki Prawne

  Prof. dr hab. Wojciech Góralczyk

 • Dzień otwarty ONLINE dla kandydatów na studia I stopnia - godz. 12:00.

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania: