Kalendarz spotkań

Wydarzenia

Ten kalendarz umożliwia szybkie znalezienie spotkań pasujących dla danej grupy kandydatów. Aby uzyskać dostęp do filtrów, wybierz znajdującą się poniżej kalendarza pozycję.

 

 

 • Brandstorm 2018

   

  Masz głowę pełną pomysłów?

   

  Fascynują Cie innowacje?

   

  Czas zrealizować Twoje marzenia! Weź udział w organizowanym przez L’Oreal Paris międzynarodowym konkursie Brandstorm 2018!

   


  Już w najbliższy poniedziałek, 04.12 przyjdź do atrium i dowiedź się dlaczego warto wziąć udział w Brandtorm 2018!

   

  Gdzie: Atrium, ALK

   

  Kiedy: Poniedziałek, 04.12, w godzinach 10:00-14:00

   

  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   


  Is your mind full of creative ideas?

   

  Guess what!?

   

  Time to challenge yourself and make your dreams come true!

   

  Don't miss your lifetime chance and take part in the L'Oréal Brandstorm (Official)

   


  Join me this Monday, 04.12, in the atrium and find out what is Brandstorm 2018 and why it is worth to participate!


  Where: Atrium D, KU

   

  When: Monday, 04.12, between 10 am and 2 pm

   

 • Otwarte seminarium naukowe nt. "Kosovo - sytuacja polityczno-prawna w latach 1997-2016"

  Katedra Prawa Karnego Akademii Leona Koźmińskiego ma przyjemność zaprosić na otwarte seminarium naukowe pt. „Kosovo - sytuacja polityczno-prawna w latach 1997-2016”, które odbędzie się w dniu:

  4 grudnia 2017 r. (poniedziałek) o godzinie 16.30 w sali A-26

  Prelegentem będzie Pan Sędzia Piotr Bojarczuk, który obecnie jest Sędzią Sądu Okręgowego w Warszawie X Wydział Karny Odwoławczy. W latach 2013-2016 brał udział w misji EULEX w Kosovie, orzekając w sprawach karnych, początkowo w I Instancji, a później w sądzie apelacyjnym. Zajmował się sprawami o zbrodnie wojenne, sprawami z zakresu przestępczości zorganizowanej oraz najpoważniejszymi sprawami korupcyjnymi. 

  Serdecznie zapraszamy! 

 • ACCA Day w ALK. Otwórz się na nowe możliwości i sięgnij po wyjątkową wartość, jaką da Twojej karierze kwalifikacja ACCA.

  My Image

  We wtorek 5 grudnia 2017 r. w ALK odbędzie się ACCA Day - wydarzenie, podczas którego będziesz mógł dowiedzieć się więcej o swoich opcjach rozwoju kariery w finansach.

  Co piąty członek ACCA zajmuje najwyższe stanowiska zarządcze w firmach. To nie wszystko! Członkowie ACCA wraz z tytułem otrzymują wyjątkowy dostęp do prasy branżowej i raportów eksperckich, czy możliwość udziału w największych konferencjach branżowych. To wyjątkowa społeczność networkingowa osób stale wymieniających się wiedzą i doświadczeniem.

  I to wszystko na wyciągnięcie ręki. Wybierz Akredytowany Program ACCA w Akademii Leona Koźmińskiego i sięgnij po więcej!

  Przygotuj się!

  • 5 grudnia, godz. 9:30-16:30
  • W agendzie spotkanie z doświadczonym finansistą, który podzieli się z Tobą swoim sposobem na karierę w finansach, oraz gra terenowa z nagrodami!

  Więcej szczegółów na FB

 • Zapraszamy na wykład z cyklu 'TworzyMy we wtorki - kreatywne wykłady" z udziałem dr Aleksandry Przegalińskiej z Katedry Zarządzania w Społeczeństwie Sieciowym ALK.

  Czy maszyny zabiorą nam pracę? Czy filozofia to zawód przyszłości? Na te pytania odpowie dr Aleksandra Przegalińska już 5 grudnia o godz. 13:00 w Centrum Kreatywności Targowa, które jest zlokalizowane w Warszawie przy ul. Targowej 56. Zapraszamy!

 • Zapraszamy na seminarium 'Writing a Business Plan' z udziałem Marty Zucker.

  Marta Zucker to autorka książek: "Kobiety globalne w świecie start-upów" i "Igrzyska talentów w Dolinie Krzemowej". We wtorek o godz. 10:00 w sali A202 będzie gościem podczas seminarium Writing a Business Plan i wystąpi z prelekcją "Startups of Silicon Valley". Zapraszamy!

 • Publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dyscyplinie prawo mgr. Włodzimierza Dygnatowskiego

  Rektor oraz Senat Akademii Leona Koźmińskiego uprzejmie zaprasza na publiczną obronę rozprawy doktorskiej w dyscyplinie prawo mgr. Włodzimierza Dygnatowskiego.

  Obrona odbędzie się 5 grudnia 2017 r. o godz. 15:00 w sali  D-202 (sala Senatu I piętro w budynku D), ul. Jagiellońska 57, Warszawa.

  Temat rozprawy doktorskiej: "Gwarancja bankowa na tle polskiego ustawodawstwa"

  Promotor:

  • prof. dr hab. Wojciech Góralczyk, Akademia Leona Koźmińskiego

  Recenzenci:

  • prof. dr hab. Hanna Gronkiewicz-Waltz, Uniwersytet Warszawski
  • prof. dr hab. Zbigniew Ofiarski, Uniwersytet Szczeciński

  Więcej informacji

 • International Day w ALK

  Gdzie pojechać na wymianę zagraniczną? Jaką wybrać uczelnię?

  Podczas International Day studenci ALK będą mieli okazję porozmawiać ze studentami z uczelni partnerskich i zebrać informacje o warunkach pobytu na wymianie lub na stażu.

  Wydarzenie odbędzie się 6 grudnia 2017 w godz. 10.00-13.00 w atrium.

  Zaprasza Biuro Współpracy z Zagranicą ALK.

 • Wykład otwarty w języku angielskim "Patents, Compulsory Licences and Access to Medicine"

  Wykład wygłosi Pani Van Anh Vu Le, Bangor University, UK.

  Termin: 6 grudnia 2017, godz. 16:00 sala A/26.

  Spotkanie organizują: Prawnicze Koło Naukowe Prawa Własności Intelektualnej Actio Efficiens oraz Studenckie Koło Naukowe Prawa Medycznego i Farmaceutycznego Lex Medica.

 • Wykład otwarty w języku angielskim "Patenty, licencje przymusowe i dostęp do leków"

  Wykład zostanie wygłoszony przez Panią Van Anh Vu Le z Bangor University, UK, 6 grudnia 2017 r. o godz. 16:00, sala A/26.

  Spotkanie organizuje studenckie Prawnicze Koło Naukowe Prawa Własności Intelektualnej Acctio Efficiens oraz Studenckie Koło Naukowe Prawa Medycznego i Farmaceutycznego  Lex Medica.

 • Konferencja PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ - ETYKA - ODPOWIEDZIALNOŚĆ

  Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ - ETYKA - DPOWIEDZIALNOŚĆ, organizowanej przez Katedrę Przedsiębiorczości i Etyki w Biznesie ALK - w czwartek, 7 grudnia 2017 r.

  Konferencja jest kontynuacją corocznych spotkań poświęconych etyce biznesu, które były organizowane przez Centrum Etyki Biznesu (CEBI) i Katedrę Etyki Biznesu ALK.

  Tegoroczna konferencja ma na celu zwrócenie uwagi na etyczny wymiar przedsiębiorczości oraz odpowiedzialności za oferowane innowacje. Na forum przedstawione zostaną wyniki badań i doświadczenia praktyków przedsiębiorczości.

  Szczegółowe informacje


 • Jego Ekscelencja Paul W. Jones, Ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce gościem Akademii Leona Koźmińskiego

  Spotkanie Ambasadora ze studentami i pracownikami ALK odbędzie się 7 grudnia 2017 r. o godz. 12:10 w auli B/17.

 • Spotkanie z dr Sylwią Spurek w ramach "16 dni przeciw przemocy wobec kobiet"

  Kampania „16 dni przeciw przemocy wobec kobiet” to największa na świecie akcja poświęcona przemocy wobec kobiet, która została zainicjowana w 1991 r. przez Women's Global Leadership Institute. Jej celem jest rozpoczęcie dyskusji dotyczącej przemocy wobec kobiet oraz wsparcie działań na rzecz jej przeciwdziałania.

  11 grudnia godz. 12:00 w ALK odbędzie się spotkanie z dr Sylwią Spurek, Zastępcą Rzecznika Praw Obywatelskich, poświęcone zapobieganiu przemocy wobec kobiet. Temat niezwykle trudny ale jakże ważny. Zapraszamy!

 • Seminarium "X rocznica podpisania Traktatu z Lizbony. Udana reforma ustrojowa Unii Europejskiej?"

  Katedra Prawa Międzynarodowego i Prawa UE Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego zaprasza na seminarium "X rocznica podpisania Traktatu z Lizbony. Udana reforma ustrojowa Unii Europejskiej?" 13 grudnia 2017 r. - w środę - początek o godz. 17.30.

  Program:

  • Powitanie i wprowadzenie: prof. Jan Barcz
  • Komentarze: prof. Agnieszka Grzelak, dr Anna Pudło, prof. Jerzy Kranz
  • Dyskusja

  Spotkanie odbędzie się w sali  A-26, Akademia Leona Koźmińskiego, Warszawa, ul. Jagiellońska 57/59.

  Prosimy o potwierdzenie udziału: annapudlo(at)alk.edu.pl

 • Konferencja szkoleniowa "Rozwój polskiego rynku elektromobilności. Szanse i bariery wzrostu"

  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji szkoleniowej "Rozwój polskiego rynku elektromobilności. Szanse i bariery wzrostu" - organizowaną przez Polską Izbę Gospodarczą Elektromobilności (PIGE) – czwartek, 14 grudnia 2017 r., sala A/136, bud. A, I piętro w siedzibie uczelni.

  Nasi prelegenci przedstawią modele wsparcia rozwoju EV funkcjonujące na świecie a także dokonają analizy proponowanych przez obecny rząd aktów prawnych i programów grantowych mających dać impuls do rozwoju rynku w Polsce.

 • Big Data i Data Science w Zarządzaniu

  W piątek 15.12.2017 r. odbędzie się spotkanie Big Data i Data Science w Zarządzaniu

  W czasie wydarzenia uczestnicy dowiedzą się:

  • W jaki sposób organizacje mogą korzystać z obecnej rewolucji technologicznej, umożliwiającej analizowanie dużych ilości danych (big data) i budować na tej podstawie przewagę konkurencyjną?
  • Jakie są realne przykłady korzyści jakie można w ten sposób uzyskać?
  • Jak przygotować swoją organizację - jej strukturę i kadrę menedżerską - do tego, by w pełni korzystać z możliwości, jakie daje podejmowanie decyzji w oparciu o dane?
  • Jakie są pułapki i zagrożenia, które mogą się na tej drodze pojawić?

  Program spotkania i zapisy: http://www.sages.com.pl/data-science-w-zarzadzaniu/

 • Otwarte seminarium nt. "Odpowiedzialność gwarancyjna z tytułu zapewnienia wystąpienia (niewystąpienia) określonych zdarzeń"

  Katedra Prawa Cywilnego i Prawa Pracy ALK zaprasza na otwarte seminarium z cyklu SPOTKANIE NAUKOWE CYWILISTÓW poświęcone tematowi: "Odpowiedzialność gwarancyjna z tytułu zapewnienia wystąpienia (niewystąpienia) określonych zdarzeń".

  Program:

  • Dr hab. Marcin Krajewski (UW) – „Granice swobody kształtowania umów gwarancyjnych.  Problem określenia interesu wierzyciela (beneficjenta) w zobowiązaniu gwarancyjnym”
  • Prof. dr hab. Piotr Machnikowski (UWr) – „Odpowiedzialność gwarancyjna a umowy z art. 391 k.c. i art. 392 k.c. Odpowiedzialność odszkodowawcza a odpowiedzialność gwarancyjna”
  • Prof. UW dr hab. Jacek Jastrzębski (UW) – „Zapewnienia gwarancyjne a klauzule indemnifikacyjne”

  Prowadzenie: prof. ALK dr hab. Przemysław Drapała

  Termin: 15 grudnia 2017 r. (piątek), w godz. 16.00-18.30, Akademia Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 59, Warszawa, aula II (budynek C).

  Uczestnictwo prosimy zgłaszać drogą elektroniczną na adres: elwiramf(at)kozminski.edu.pl (liczba miejsce ograniczona).

 • Otwarte seminarium naukowe "Nadzór judykacyjny Sądu Najwyższego nad sądownictwem dyscyplinarnym zawodów zaufania publicznego"

  Katedra Prawa Karnego Kolegium Prawa ALK zaprasza na otwarte seminarium naukowe "Nadzór judykacyjny Sądu Najwyższego nad sądownictwem dyscyplinarnym zawodów zaufania publicznego".

  Prelegentem będzie dr Michał Hudzik.

  Spotkanie odbędzie się 18 grudnia 2017 r. o godz. 16:30 w sali A/26.

 • Spotkanie z cyklu "Praktycy o marketingu" - spotkanie z Panią Joanną Frenkiel, Prezes Zarządu CINNAMON INVESTMENTS Sp. z o.o., właścicielką Marafiki Boutique Hotel & Restaurant, Zanzibar,Tanzania


  Na spotkanie zaprasza Katedra Marketingu ALK oraz Studenckie Koło Naukowe Marketingu "Kreatywni".

  Termin spotkania: 19 grudnia 2017 r. (wtorek), godz. 16.00, Sala Senatu, ALK

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania: