Kalendarz spotkań

Wydarzenia

Ten kalendarz umożliwia szybkie znalezienie spotkań pasujących dla danej grupy kandydatów. Aby uzyskać dostęp do filtrów, wybierz znajdującą się poniżej kalendarza pozycję.

 

 

 • IV Debata FIFA/CIES Sport Management Programme 2017 nt. "Jak zbudować silną markę i czerpać z tego korzyści"

   

 • Zapraszamy na CBRE Open Day - 14/11/2017

  14 listopada zapraszamy na CBRE Open Day.

 • Konferencja inaugurująca pierwszą edycję studiów podyplomowych ZARZĄDZANIE OGRANICZENIAMI TOC

  Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji, inaugurującej pierwszą edycję studiów podyplomowych ZARZĄDZANIE OGRANICZENIAMI TOC, organizowanych wspólnie przez Akademię Leona Koźmińskiego i Instytut Zarządzania Ograniczeniami TOC.

  Data: 4 października 2017 r. o godz. 9:00.
  Miejsce: Warszawa, PGE Stadion Narodowy, I piętro, sala kinowa w strefie businesslink.

  Zarządzanie ograniczeniami TOC to strategiczne podejście do organizacji, identyfikujące obszary wymagające poprawy, pokazujące, jak skutecznie wdrożyć potrzebne zmiany, a także jak zbudować przewagę konkurencyjną.

  Program konferencji i więcej szczegółów (pdf)

 • Zapraszamy na seminarium naukowe "Corporate Responsibility and Law Firms" z udziałem Ketilla Berga Magnussona.

  Seminarium naukowe odbędzie się 6 października 2017 r. o godz. 12:00 w sali A9 ALK. Wprowadzenie przeprowadzi prof. Bolesław Rok.

  Zapraszamy!

 • Spotkanie autorskie z Profesorami Grzegorzem W. Kołodko i Andrzejem K. Koźmińskim w związku z ukazaniem się Ich nowej książki pt. "Nowy pragmatyzm kontra nowy nacjonalizm"

  W ślad za ukazaniem się książki Profesorów Grzegorza W. Kołodko i Andrzeja K. Koźmińskiego pt. „Nowy pragmatyzm kontra nowy nacjonalizm” odbywa się cykl spotkań autorskich. Warszawski EMPiK zaprasza na pierwsze z nich, podczas którego można podyskutować z autorami na ważkie tematy poruszane w książce oraz zdobyć osobistą dedykację. 

  9 października 2017, godz. 18:00, Empik, Nowy Świat 15/17 w Warszawie

  Link do wydarzenia na FB

 • Publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dyscyplinie nauki o zarządzaniu mgr Agnieszki Białachowskiej

  Rektor oraz Senat Akademii Leona Koźmińskiego uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej w dyscyplinie nauki o zarządzaniu mgr Agnieszki Białachowskiej.

  Obrona odbędzie się 9 października 2017 r. o godz. 12:00 w sali nr  D-112A (Rektorat), gmach uczelni bud. D, ul. Jagiellońska 57, Warszawa.

  Temat rozprawy doktorskiej:

  • "The impact of market driving strategy on company development and financial performance"

  Promotor:

  • prof. dr hab. Lechosław Garbarski, Akademia Leona Koźmińskiego

  Recenzenci:

  • dr hab. Wojciech Kozłowski, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
  • dr hab. Magdalena Sobocińska, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

  Więcej informacji

 • Publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dyscyplinie prawo mgr. Daniela Małdachowskiego

  Rektor oraz Senat Akademii Leona Koźmińskiego uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej w dyscyplinie prawo mgr. Daniela Małdachowskiego.

  Obrona odbędzie się 10 października 2017 r. o godz. 10:00 w sali nr  D-112A (Rektorat), gmach uczelni bud. D, ul. Jagiellońska 57, Warszawa.

  Temat rozprawy doktorskiej:

  • "Konwergencja prawnych form reglamentacji działalności gospodarczej"

  Promotor:

  • dr hab. Waldemar Hoff, Akademia Leona Koźmińskiego

  Recenzenci:

  • dr hab. Ewa Czech, Uniwersytet w Białymstoku
  • prof. dr hab. Stanisław Wrzosek, Katolicki Uniwersytet Lubelski

  Więcej informacji

 • Publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dyscyplinie prawo mgr Izabeli Szmit

  Rektor oraz Senat Akademii Leona Koźmińskiego uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej w dyscyplinie prawo mgr Izabeli Szmit.

  Obrona odbędzie się 10 października 2017 r. o godz. 13:00 w sali nr  D-112A (Rektorat), gmach uczelni bud. D, ul. Jagiellońska 57, Warszawa.

  Temat rozprawy doktorskiej:

  • "Realizacja naczelnych zasad procesowych w postępowaniu dowodowym w sądzie arbitrażowym"

  Promotor:

  • prof. dr hab. Józef Okolski, Akademia Leona Koźmińskiego

  Recenzenci:

  • prof. dr hab. Stanisław Sołtysiński, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
  • prof. dr hab. Andrzej Wach, Uniwersytet Warszawski

  Więcej informacji

 • Uroczystość inauguracji roku akademickiego 2017/2018

   

 • Gra warsztatowa z wykorzystaniem symulacji Raven13 "Zespół w drodze do celu"

  Centrum Coachingu i Mentoringu Akademii Leona Koźmińskiego we współpracy z Abcportal Games serdecznie zapraszają na grę warsztatową z wykorzystaniem symulacji Raven13 "Zespół w drodze do celu". Warsztat jest szczególnie przydatny dla osób, które chcą zwiększyć swoją wydajność poprzez zastosowanie nowoczesnych metod pracy (Agile, Scrum).

  Warsztat odbędzie się 17 października 2017 r. w godzinach 13:00-16:30 w siedzibie naszej Akademii w sali D/300. Warsztat będzie prowadzony w języku angielskim. Prosimy o zabranie smartfonów - będą potrzebne podczas gry Raven13.

  Warsztat otwarty, bez opłat. Liczba miejsc ograniczona! Konieczna rejestracja przez Google formularz: REJESTRACJA
  lub mailowo: adam.sipowicz(at)abcportal.eu

  Cele warsztatu

  • Praktyczne ćwiczenie nowoczesnych metod zarządzania zespołem
  • Budowa otwartości, szacunku i zaufania w komunikacji zespołu
  • Budowa zaangażowania i skupienia zespołu na celu
  • Samoorganizacja zespołu

  Metoda prowadzenia warsztatu

  Certyfikowany Mistrz Gry prowadzi pracę grupy metodą Super Gry w oparciu o symulacje "Raven 13". W czasie warsztatu uczestnicy poznają zasady gry, rozegrają 2-3 razy symulację "Raven13" oraz przedyskutują wspólnie z Mistrzem Gry założenia i wyniki każdej gry. Odpowiadając na ciekawość grupy, Mistrz Gry może opowiedzieć o teoretycznych podstawach zachodzących zjawisk, ale nacisk zostanie położony na naukę przez doświadczenie i działanie. Praca z użyciem symulacji "Raven 13" ćwiczy i rozwija samoorganizację zespołu - planowanie, rozwiązywaniu problemów, zaangażowanie i skupienie.

  Zakres warsztatu

  • Planowanie, rozwiązywanie problemów, budowa zaangażowania
  • Skupienie zespołu na celu
  • Podejmowanie trudnych decyzji
  • Wzięcie odpowiedzialności za wynik wspólnego działania
  • Informacje organizacyjne

  O symulacji Raven 13

  Symulacja "Raven 13" jest opowieścią o akcji ratunkowej na podwodnej stacji wydobywczej. Jesteśmy ratownikami i walczymy o utrzymanie ludzi przy życiu.

  Gra wymaga od nas zbudowania skutecznego, elastycznego zespołu. Zespołu otwartego na pojawiające się wciąż problemy i nagłe zmiany. Zespołu złożonego z ludzi, którzy potrafią efektywnie planować i realizować swoje zadania w oparciu o wspólny cel. Pierwszym zadaniem, które napotyka zespół, to stworzenie narzędzi do zarządzania swoją pracą. Dynamika gry wzmaga zaangażowanie i skupienie na celu. Pozwala zaobserwować, jakie zespół popełnia błędy i jak sobie z nimi radzi. Symulacja "Raven 13" pozwala na wypróbowanie i porównanie różnych metod zarządzania pracą zespołu w warunkach współczesnego braku czasu, niepewności i niepełności informacji.

  Sylwetka Trenera

  Grzegorz Nawara - Właściciel Abcportal Games, twórca symulacji "Twierdza Poznań", "Reporter","Huragan Katrina","Sprzedawcy Szczęścia","Raven13".

  Trener, konsultant, negocjator, projektant systemów informatycznych, autor gier. Ukończył Wojskową Akademię Techniczną, kierunek : Cybernetyka, Sztuczna inteligencja.
  Od 2003 roku prowadzi firmę doradczo-szkoleniową wykonując dedykowane projekty dla klientów w całej Europie. Gry są jego Pasją. Szczególnie gry wykorzystywane w edukacji.

  "Gry strategiczne jako narzędzie szkoleniowe bardzo szybko udowodniły swoją skuteczność. Pozostały jednak bardzo skomplikowane długie i suche. Abcportal połączył doświadczenie w projektowaniu zaawansowanych systemów zarządczych dla biznesu z projektowaniem gier szkoleniowych i nowoczesnych gier planszowych. Przygotowujemy bogate w wiedzę gry o najwyższej skuteczności, pełne klimatu i z bardzo łatwymi zasadami. Krótki czas gry oraz intensywność interakcji wyklucza nudę i gwarantuje prócz nowych umiejętności, doskonałą zabawę".
   

 • Bank BGŻ BNP Paribas: dzień otwarty w Contact Center i Departamencie Windykacji Telefonicznej

  Bank BGŻ BNP Paribas: dzień otwarty w Contact Center i Departamencie Windykacji Telefonicznej 18 października Bank BGŻ BNP Paribas zaprasza Cię w swoje progi!

  Weź udział w dniu otwartym i przekonaj się na czym polega praca w Contact Center i Departamencie Windykacji Telefonicznej.

   

  Dopiero zaczynasz swoją karierę zawodową i szukasz pracy ze stabilnymi warunkami? Przyjdź na dzień otwarty organizowany przez Bank BGŻ BNP Paribas i dowiedz się z pierwszej ręki, czym zajmują się

  osoby zatrudnione w Banku. Podczas spotkania będziesz miał okazję porozmawiać z pracownikami, którzy na co dzień pracują w Contact Center i Departamencie Windykacji Telefonicznej.

  18 października w godzinach 13:00-18:00 będziesz miał okazję wziąć udział w szkoleniach merytorycznych, a także zobaczyć, jak wygląda siedziba Banku BGŻ BNP Paribas, czyli być może

  Twoje przyszłe miejsce pracy. W trakcie wydarzenia będziesz mógł od razu odbyć rozmowę rekrutacyjną!

   

  Wydarzenie dedykowane jest uczniom szkół policealnych, studentom i absolwentom, osobom, które chcą wrócić na rynek pracy oraz tym, którzy już jakiś czas na nim są (45/50+), ale chcieliby się

  przekwalifikować. Jeśli wydaje Ci się, że z jakiegoś powodu nie nadajesz się do pracy w Banku BGŻ BNP Paribas, chętnie wyprowadzimy Cię z błędu! Gwarantujemy potrzebne szkolenia oraz zapewniamy

  szeroką ofertę benefitów, o których więcej dowiesz się podczas dnia otwartego.

   

  Więcej informacji oraz link do zapisów na stronie bit.ly/2kAlx60

   


   

   

 • Przed jakimi wyzwaniami stają dziś pracownicy marketingu? Czy warto być sierżantem czy generałem marketingu? - spotkanie z Jackiem Kotarbińskim, ekonomistą, ekspertem marketingu

  Spotkanie, które odbędzie się 18 października 2017 r. o godz. 15:00 w sali Senatu ALK, organizują Katedra Marketingu i Naukowe Koło Marketingu "Kreatywni".

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a szczególnie osoby stojące przed wyborem specjalności zarówno na studiach licencjackich, jak i magisterskich.

  Link do strony Koła na FB

 • V Ogólnopolski Dzień Planowania Kariery "Egzamin? Rekrutacja? Rozmowa kwalifikacyjna? Zdasz to z nami!"

  Zapraszamy uczniów gimnazjów i liceów oraz nauczycieli i dyrektorów szkół 20 października 2017, godz. 10:00, w siedzibie ALK w Warszawie, ul. Jagiellońska 59, aula I.

  Wydarzenie również będzie transmitowana online.

  Organizatorami wydarzenia są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne oraz Akademia Leona Koźmińskiego.

  Więcej informacji, program i transmisja online

 • Zapraszamy na drugą edycję spotkania "Kobiety u progu kariery zawodowej" pod hasłem "Jak świadomie budować markę osobistą", której ALK jest partnerem.

  Akademia Leona Koźmińskiego i fundacja Business Boutique zapraszają do udziału w drugiej edycji społecznego projektu "Kobiety u progu kariery zawodowej" pod hasłem "Jak świadomie budować markę osobistą". 

  Spotkanie odbędzie się 20 października w godz. 9:00-16:00 w naszej Akademii. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

  Więcej informacji. 

   

   

   

   

 • Spotkanie "Siła zaufania w świecie nieufności"

  Siła zaufania w świecie nieufności: O ekonomicznym wymiarze neurohormonów regulujących postępowanie ludzi.

   

  Nikolay Kirov i Sebastian Kotow zapraszają na pierwsze w tym roku akademickim spotkanie dla Absolwentów i Przyjaciół Akademii Leona Koźmińskiego.

   

  Na spotkaniu pokażemy:

    

  • Prawdy i Mity na temat zaufania w biznesie - w co wierzyć?
  • Jak zaufanie i budowanie relacji wpływa na negocjacje i kontrakty w biznesie
  • Dlaczego im więcej jest wysokich technologii tym większa jest potrzeba budowania relacji i zaufania
  • Nagroda Nobla w dziedzinie - zaufania - siła jednostki wobec milionów.
  • Zyski vs. straty w zarządzaniu zaufaniem w organizacji
  • Zaufanie w biznesie w Polsce - na ulicy i w biurze.
  • Siła samozaufania i wiarygodności u Liderów - dźwignia do wyników i zaangażowania.
  •  

   

  Posłuchajcie zaproszenia prelegentów: Film 

   

  Spotkanie jest dla absolwentów i przyjaciół Akademii Leona Koźmińskiego. Jeśli Wasz znajomy jest zainteresowany tematem, zabierzcie go ze sobą. Jedyny warunek – rejestracja (również znajomego) poprzez formularz rejestracyjny.

   

  Termin: 24.10.2017 (wtorek)

   

  Godziny:

   

  18:00 Networking

  18:30 Nikolay Kirov i Sebastian Kotow „Siła zaufania w świecie nieufności: O ekonomicznym wymiarze neurohormonów regulujących postępowanie ludzi”

   

  Więcej o prelegentach poniżej.

   

  Miejsce: Aula Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 59, Akademia Leona Koźmińskiego.

   

  SPOTKANIE JEST BEZPŁATNE

   

   

  O prelegentach:

   

   

   

  Kontakt z organizatorem:

  Małgorzata Lichota

  Specjalista ds. relacji z Absolwentami

  tel: 22 519 22 74

   

  mlichota@kozminski.edu.pl

   

 • Minidebata studenckich kół naukowych podczas Dni Świeżaka
  Studenci! 

  Wiemy, że pierwsze dni studiów nie należą do najłatwiejszych dlatego Samorząd Studencki Akademii Leona Koźmińskiego i Koła Naukowe Akademii Leona Koźmińskiego zorganizowały dla Was Debatę Kół Naukowych podczas Dni Świeżaka, która umożliwi Wam bliższe zapoznanie się z ofertą kół naukowych ALK. 

  Organizatorami wydarzenia są Samorząd Studencki i koła naukowe Akademii Leona Koźmińskiego.

  Kiedy? 24 października 2017, godz. 14:00, Atrium w bud. D.

  Link do wydarzenia na FB

 • Seminarium "Odszkodowania wojenne od Niemiec dla Polski w świetle prawa międzynarodowego"

  My Image

   

  Katedra Prawa Międzynarodowego i Prawa UE Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego zaprasza na seminarium "Odszkodowania wojenne od Niemiec dla Polski w świetle prawa międzynarodowego" 25 października 2017 r. - w środę - początek o godz. 17.00.

  Program:

  • Powitanie i wprowadzenie: prof. Jan Barcz
  • Wystąpienie: prof. Jerzy Sułek
  • Wystąpienie: prof. Jerzy Kranz
  • Dyskusja

  Jan Barcz: członek polskiej delegacji na rokowania nad traktatem o potwierdzeniu granicy polsko-niemieckiej, nad „dużym” traktatem polsko-niemieckim i podczas konferencji „2+4” oraz nad porozumieniami z 1991 r. i z 2000 r. w sprawie świadczeń dla byłych robotników niewolniczych i przymusowych

  Jerzy Kranz: szef polskiej delegacji na wielostronne rokowania z z RFN i z Austrią (1998-2000) w sprawie świadczeń dla byłych robotników niewolniczych i przymusowych

  Jerzy Sułek: szef polskiej delegacji na rokowania podczas konferencji „2+4”, nad traktatem o potwierdzeniu granicy polsko-niemieckiej, nad „dużym” traktatem polsko-niemieckim oraz nad porozumieniem z 1991 r. w sprawie świadczeń dla byłych robotników niewolniczych i przymusowych

  Spotkanie odbędzie się w Sali Senatu (D – 202 - budynek D), Akademia Leona Koźmińskiego, Warszawa, ul. Jagiellońska 57/59.

  Prosimy o potwierdzenie udziału: annapudlo(at)alk.edu.pl

 • Dni Świeżaka 2017 - Koźmiński EXPO

   Jeśli chcecie się dowiedzieć jakie dodatkowe aktywności przygotowaliśmy dla naszych studentów w nowym roku akademickim, to 24 i 25 października nie może Was zabraknąć podczas Dni Świeżaka 2017! Zaprezentujemy Wam oferty kół naukowych, biur administracyjnych oraz organizacji studenckich. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, gwarantujemy również wyjątkową atmosferę. Zapraszamy!

   

  25 października 2017 w godz. 10:00-13:00 w Atrium w bud. D odbędzie się Koźmiński EXPO, podczas których będzie można poznać ofertę wszystkich wystawiających się.

  Link do wydarzenia na FB

 • Goldman Sachs Women Panel Discussion

   

  Goldman Sachs invites on women Panel Discussion: Contribute. Collaborate. Succeed.

   

  Our success is the result of our culture of inclusion, teamwork and excellence. Throughout our firm across the world, women are inspiring, leading and succeeding - driving our performance, developing our talent and building rewarding careers. Imagine what you could achieve in a business that truly recognizes your potential. Join us at our Women Panel Discussion and meet our employees from across thefirm.

   

  To Register: Apply online at recruiting360.avature.net/candidates. Under Students and Graduates, click on My GS Events, login or register as appropriate, then click on Register for Events to search for events by country (Poland). The event name is 'Goldman Sachs Women Panel Discusion'.

   

   

  GOLDMAN SACHS WOMEN PANEL DISCUSSION

   

   

  DATE: 26th Oct 2017

  TIME: 14:00 - 16:00

  LOCATION: Kozminski University, room D310

   

   

   

 • Deloitte Day

  Ambasadorka Deloitte Advisory zaprasza na Deloitte Day.

   

  Wydarzenie odbędzie się 26 października w Atrium D w godz. 10:00 - 15:00.

   

  Deloitte Day to wydarzenie, które daje możliwość zapoznania się z misją firmy Deloitte.

   

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Akademii Biznesu - w ramach której organizowane są bezpłatne certyfikowane warsztaty, które są dużą szansą dla rozwoju kariery studentów.

   

  Więcej informacji na stoisku Deloitte.

   

   

 • DEBATA WICEPREMIERÓW 2017

  Rektor Akademii Leona Koźmińskiego ma zaszczyt i przyjemność zaprosić do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, które odbędzie się 27 października 2017 r. o godz. 10:30 w siedzibie Akademii, aula główna.

  DEBATA WICEPREMIERÓW 2017

  • Czy doskonałe wyniki polskiej gospodarki to cud czy skuteczna polityka?
  • Jakie są największe zagrożenia dla dalszego rozwoju?
  • Co da nam wejście do grupy krajów rozwiniętych?


  Niepowtarzalna okazja poznania z pierwszej ręki informacji o faktycznym stanie naszej gospodarki. Spotkanie z osobami, które podejmowały i podejmują najważniejsze decyzje gospodarcze w państwie.

  Ponad wszelkimi politycznymi podziałami aktywni i byli politycy spotykają się w Akademii Leona Koźmińskiego i podejmują ważną, merytoryczną dyskusję o aktualnym stanie polskiej gospodarki, jej szansach rozwojowych i zagrożeniach.

  Udział w debacie wezmą Pan Mateusz Morawiecki, Wicepremier rządu RP, Minister Finansów i Rozwoju oraz ministrowie finansów i gospodarki, wicepremierzy rządów po 1989 roku.

  Swoją obecność potwierdzili:

  • Marek Belka
  • Marek Borowski
  • Henryk Goryszewski
  • Waldemar Pawlak
  • Janusz Piechociński
  • Janusz Steinhoff

  Gospodarzem spotkania jest prof. Grzegorz W. Kołodko, który czterokrotnie pełnił funkcję wicepremiera i ministra finansów.

  Plan spotkania:

  10:30 - Powitanie przez Rektora ALK prof. Witolda T. Bieleckiego
  10:40 - Wystąpienie prof. Grzegorza W. Kołodko
  10:50 - Wystąpienie Wicepremiera Mateusza Morawieckiego
  12:00 - Przerwa
  12:20 - Wystąpienia wicepremierów
  13:40 - Odpowiedzi Mateusza Morawieckiego
  14:00 - Pytania z sali
  14:20 - Zakończenie konferencji – prof. Andrzej K. Koźmiński, Prezydent ALK

  Organizatorem wydarzenia jest Centrum Badawcze Transformacji, Integracji i Globalizacji TIGER w Akademii Leona Koźmińskiego.

   

  FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA DEBATĘ WICEPREMIERÓW 2017

   

 • CIMA DAY w ALK

 • Internationalization of family firms. Challenges & benefits

  Spotkanie z Michałem Leszkiem, założycielem Krüger&Matz - 31 października 2017 o godz. 16:00 w sali A/136.

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania: