Event Calendar

Events

The calendar enables you to find events matching your educational interests. To access filters, select one of the tabs below.

 

 

 • KOSMICZNY PODWIECZOREK – spotkanie ONLINE z ekspertami z Polskiej Agencji Kosmicznej i Agencji Rozwoju Przemysłu.

  Czy chcesz znaleźć swoje KOSMICZNE MIEJSCE PRACY? Czy wiesz, że w Polsce działa prężnie SEKTOR KOSMICZNY, w którym inżynierowie, informatycy, menedżerowie i inni specjaliści – tacy, jak być może Ty – zajmują się tworzeniem niezwykłych kosmicznych produktów, wykorzystywanych potem nie tylko w misjach na odległe miejsca Układu Słonecznego, ale również zapewniają POKÓJ, ZDROWIE, BEZPIECZEŃSTWO tu,
  na Ziemi?
   
  Dołącz do naszego KOSMICZNEGO PODWIECZORKU, podczas którego będziemy rozmawiać o tym, jak możesz zacząć swoją kosmiczną przygodę w Akademii Leona Koźmińskiego. Nieważne czy studiujesz marketing, zarządzanie, przedsiębiorczość, ekonomię, Big Data Analytics czy zarządzanie w wirtualnym środowisku.

  Spotkaj się z nami w czwartek, 2 kwietnia o godzinie 16:30.
   
  O kosmicznym ekosystemie firm w Polsce i możliwościach, jakie tworzy oraz o własnej drodze zawodowej w tym sektorze będą mówić nasi znakomici goście, m.in. Aleksandra Bukała i Kinga Gruszecka z Polskiej Agencji Kosmicznej (POLSA) oraz Paweł Pacek z Agencji Rozwoju Przemysłu. Moderatorami spotkania będą
  prof. ALK dr hab. Katarzyna Malinowska i dr Piotr Kaczmarek-Kurczak.

  Harmonogram spotkania:

  • 16:30 – powitanie i wprowadzenie (prof. ALK dr hab. Katarzyna Malinowska i dr Piotr Kaczmarek-Kurczak)
  • 16:45 – prezentacja gości (prof. ALK dr hab. Katarzyna Malinowska)
  • 17:00 – MOJA DROGA W KOSMOS – czyli jak zacząć pracować w sektorze SPACE (dr Aleksandra Bukała, Kinga Gruszecka, Paweł Pacek)
  • 17:30 – pytania i dyskusja (moderatorzy: prof. ALK dr hab. Katarzyna Malinowska, dr Piotr Kaczmarek-Kurczak; moderacja czatu: Aleksandra Niwińska)

   

  Weź udział w spotkaniu online
   
  Połącz się z nami i zadaj pytanie lub weź udział w dyskusji!

 • "On Plain Language" – wykład ONLINE dr Aleksandry Łuczak.

  Zapraszamy na wykład ONLINE w języku angielskim: "On Plain Language", który poprowadzi dr Aleksandra Łuczak.

  During this lecture you will learn how to communicate like a human. How to write and present, so that your audience understands immediately your message. This is the 21st century and you are not Romeos, so writing like Shakespeare is not the case. Now you should write and speak to express, and not to impress!


  Wykład odbył się 2 kwietnia o godz. 12:15.

  Wirtualne zajęcia prowadzone przez wykładowców ALK mają na celu codziennie wsparcie online licealistów i studentów w przygotowaniu do matury i zaliczeń przedmiotowych, jak również inspirowanie i poszerzenie wiedzy w przypadku pozostałych osób. Zapraszamy nie tylko uczniów i studentów, ale także wszystkich zainteresowanych w każdym wieku.

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania:

[Translate to Angielski:]