Event Calendar

Events

The calendar enables you to find events matching your educational interests. To access filters, select one of the tabs below.

 

 

 • „Marketingowe kino akcji, czyli 2P ruszają do boju...” – wykład ONLINE Marcina Matyi.

  Zapraszamy na wykład ONLINE: „Marketingowe kino akcji, czyli 2P ruszają do boju...”, który poprowadzi Marcin Matyja.

  Jest to wykład o tym, że ludzka racjonalność ma swoje ograniczenia, a darmowy produkt nie zawsze stanowi najkorzystniejszy wybór.

  Wykład odbył się 1 kwietnia o godz. 12.15.

  Wirtualne zajęcia prowadzone przez wykładowców ALK mają na celu codziennie wsparcie online licealistów i studentów w przygotowaniu do matury i zaliczeń przedmiotowych, jak również inspirowanie i poszerzenie wiedzy w przypadku pozostałych osób. Zapraszamy nie tylko uczniów i studentów, ale także wszystkich zainteresowanych w każdym wieku.

  Informacje o pozostałych wykładach

 • „Rozważania z zakresu prawa i postępowania administracyjnego” – wykład online prof. ALK dr hab. Jana Chmielewskiego.

  Zapraszamy na wykład online „Rozważania z zakresu prawa i postępowania administracyjnego” , który poprowadzi prof. ALK dr hab. Jan Chmielewski.

  Czy prawo administracyjne to prawo administracji publicznej? Postaramy się rozwikłać ten z pozoru nierozstrzygalny dylemat. Opowiemy też o sądach, w których nie ma świadków, a które sądzą działania państwa.

  Wykład odbył się 1 kwietnia o godz. 10:00.

  Wykłady w ramach programu WOS ONLINE w Koźmińskim to cykl ośmiu zajęć, które mają na celu przybliżenie licealistom tematyki związanej z wiedzą o społeczeństwie. Prowadzący odniosą się do aktualnych zjawisk w Polsce i na świecie, np. związanych z pandemią koronawirusa. Porozmawiają z uczniami o tym, czy ich prawa człowieka mogą zostać ograniczone w obliczu rosnącej liczby zachorowań. Odpowiedzą na pytanie, czy będą mogli dochodzić roszczeń poprzez postępowanie cywilne, jeśli ktoś celowo zarazi ich koronawirusem. Uczestnicy zajęć dowiedzą się także, czy oglądając programy typu „Sędzia Anna Maria Wesołowska”, doświadczają prawdziwej atmosfery sali sądowej.

   
  Zajęcia online z wiedzy o społeczeństwie dla szkół będą odbywały się w terminie od 1 do 24 kwietnia 2020, w każdą środę i piątek, o godzinie 10:00.

  Szczegółowe informacje na temat wszystkich wykładów

  Zapraszamy serdecznie!

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania:

[Translate to Angielski:]