Event Calendar

Events

The calendar enables you to find events matching your educational interests. To access filters, select one of the tabs below.

 

 

 • Akademicka debata online „Biznes kontra wirus” na temat wyzwań, zagrożeń oraz przyszłości polskiej i światowej gospodarki w obliczu pandemii koronawirusa.

  My Image

  Zapraszamy na akademicką debatę online „Biznes kontra wirus” na temat wyzwań, zagrożeń oraz przyszłości polskiej i światowej gospodarki w obliczu pandemii koronawirusa.
   
  W spotkaniu wezmą udział: prof. ALK dr hab. Jacek Tomkiewicz z Katedry Ekonomii oraz dr Franjo Mlinarić
  i dr Błażej Podgórski z Katedry Finansów ALK.

  Debata ma na celu przedstawienie obecnych wyzwań i przyszłości globalnej gospodarki w obliczu pandemii koronawirusa. Uczestnicy debaty dyskutować będą m.in. o tym, czy poszczególne kraje miały możliwość przygotowania się do kryzysu, jak powinny na niego zareagować oraz jakie instrumenty do walki z nim mają poszczególne rządy i banki centralne. Jak struktura największych światowych gospodarek, włączając czynniki takie jak udziały sektora publicznego, przemysłowego i usługowego czy otwartość na świat, wpływa na radzenie sobie
  z problemem.

  Nasi eksperci zastanowią się także nad przyszłością biznesu w Polsce. Ocenią zagrożenia, szczególnie dla małych i średnich przedsiębiorstw, oraz perspektywy rozwojowe na najbliższy czas. Odniosą się również do nowych pomysłów na działalność gospodarczą w obecnej sytuacji.

  Wydarzenie odbędzie się 24 marca o godzinie 18.30 na naszym kanale na Facebooku
  .

  Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

  Zapraszamy serdecznie!

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania:

[Translate to Angielski:]