Event Calendar

Events

The calendar enables you to find events matching your educational interests. To access filters, select one of the tabs below.

 

 

 • Kozminski University Online Open Day

  We would like to invite you to participate in the Kozminski University Open Day in English, which will be livestreamed on July 10th, 2019 at 11:00 AM and 5:00 PM CET on our YouTube channel.

  To join the webinar subscribe to our channel and log in at the designated date and time.

  You will have the unique opportunity to get all the necessary infomration to start your studies on the following programs:

  Bachelor Programs:
  Management
  Management and Artificial Intelligence in Digital Society
  Financial Management

  Master Programs:
  Management
  Digital Marketing
  Finance and Accounting
  Big Data Analysis
  Health Economics and Big Data Analytics

  During the Open Day, you will have the chance to meet representatives of our staff who will be talking about our programs, admission requirements, the facilities and student life at Kozminski University.

  We can't wait to see you on this year's second Online Open Day!


    

 • MBA OPEN DAY – zapraszamy na MBA OPEN DAY w Akademii Leona Koźmińskiego, spotkanie dla kandydatów na studia MBA, połączone z zajęciami merytorycznymi, jakie odbywają się na studiach.

  My Image

  Zapraszamy na MBA OPEN DAY w Akademii Leona Koźmińskiego, spotkanie dla kandydatów na studia MBA, połączone z zajęciami merytorycznymi takimi, jakie odbywają się na studiach.

  Studia MBA to wspaniała intelektualna przygoda, ale także wyzwanie. Przed dokonaniem wyboru programu warto dołączyć do spotkania z naszymi wykładowcami, doradcami edukacyjnymi i absolwentami. Będzie to doskonały czas aby zobaczyć jak uczymy, porozmawiać o studiach i rozwiać wszelkie wątpliwości.

  Czytaj więcej

 • Nasza Akademia jest partnerem edukacyjnym RPA HACKATHON 2019

  Robotyzacja procesów (Robotic Process Automation) to obecnie jeden z najbardziej gorących tematów IT w ostatnim czasie. RPA Hackathon odbędzie się 12 lipca 2019 r. w godz. 9:00-12:00.

  Więcej informacji

 • Dzień otwarty dla kandydatów na studia wyższe, podyplomowe i MBA – 20 LIPCA, GODZ. 12:00

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania:

[Translate to Angielski:]