Event Calendar

Events

The calendar enables you to find events matching your educational interests. To access filters, select one of the tabs below.

 

 

 • TRANSFORMACJA LIDERA W ŚWIECIE VUCA. O PRZYWÓDZTWIE I ZARZĄDZANIU POPRZEZ DAWANIE PRZYKŁADU

  Nikolay Kirov zaprasza na spotkanie inspiracyjne i networkingowe dla Absolwentów i Przyjaciół Akademii Leona Koźmińskiego w ramach cyklu "Zarządzanie energią własną menedżera i jego zespołu". Gościem będzie Maciej Trybulec – od 8 lat Prezes zarządu Sanofi Pasteur.

  Maciej podzieli się tym, jak przeszedł swoją transformację jako lider, podejmując próbę wdrażania w korporacji elementów „turkusowego” funkcjonowania oraz z jakimi wyzwaniami się spotkał. Będziemy pokazywać jaka jest rola i odpowiedzialność lidera w obecnych firmach, czyli o przywództwie, budowaniu relacji i zarządzaniu energią zespołu.

  Spotkanie jest dla Absolwentów i Przyjaciół Akademii Leona Koźmińskiego. Jeśli Wasz znajomy jest zainteresowany tematem, zabierzcie go ze sobą.

  Uczestnicząc w spotkaniu wspieracie również Fundację Koźmińskich. Przekazywana przez Was wpłata o wartości 50 zł za udział w naszych wydarzeniach adresowanych do Absolwentów i Przyjaciół uczelni, w CAŁOŚCI zasila konto Fundacji Koźmińskich i wspiera najzdolniejszą młodzież Akademii Leona Koźmińskiego.

   

   

  Miejsce: Aula LK, ul. Jagiellońska 59, Akademia Leona Koźmińskiego
  Termin: 11 czerwca 2019 (wtorek) godzina 18.00

  Godziny:
  18:00 Networking
  18:30 Nikolay Kirov, Maciej Trybulec


  Kontakt z organizatorem:

  Klaudia Krasuska
  Specjalista ds. relacji z Absolwentami
  22 519 22 74
  kkrasuska@kozminski.edu.pl

   

  O prelegentach:

  Nikolay Kirov

  Praktyk z doświadczeniem dydaktycznym i zapleczem naukowym.
  Od 1996 r. mówca inspiracyjny, trener, wykładowca i doradca w zakresie:
  •    Negocjacji, Budowania Relacji i Kreowania Wartości Dodanej w Biznesie
  •    Przywództwa, strategii i wdrażania zmian organizacyjnych
  •    Rozwiązywania konfliktów i komunikowania się
  •    Negocjacji Strategicznych i Międzykulturowych
  •    Zarządzania sobą, zespołem oraz zarządzania własną energią: ciałem, emocjami i umysłem.

  Instruktor Calligraphy Health System-Calligraphy Yoga - styl QiGong oraz ZEN Coaching praktyk. Certyfikowany w narzędziach diagnostycznych: FRIS, MPA, MTQ48, Reiss Motivation Profile.

  Od 21 lat ponad 50 000 osób brało udział w jego wykładach, szkoleniach i sesjach strategicznych podczas realizacji Programów rozwojowych dla korporacji i przedsiębiorców, studiów podyplomowych,  programów Master of Business Administration: Executive MBA, MBA IT, MBA HR, MBA FINANSE, MBA dla Inżynierów, MBA dla Kadry Medycznej, a także międzynarodowego programu Executive MBA realizowanego w języku rosyjskim na Białorusi. Wykładowca  Kozminski AMP -  Advanced Management Program - realizacja Warszawa - Barcelona, prowadził zajęcia w EADA Business School.

  Na swoich kursach pokazuje: jak umiejętności negocjowania i budowania relacji w biznesie przekładają się bezpośrednio na korzyści ekonomiczne i obustronne zadowolenie partnerów; jak podpisywać korzystniejsze długoterminowo kontrakty. Jak zarządzać sobą i podejmować decyzję aby być przywódcą w czasach szybkich zmian.

  Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju, Kozminski Executive Business School - Akademii Leona Koźmińskiego. Partner i członek zarządu „Kirov Strategic Negotiators” Sp. z o.o., Członek Zarządu Fundacji BARGEWORK, Członek Rady Naukowej Fundacji „Pasja do Edukacji i Rozwoju”, członek Kapituły Nagrody PNSA - Polish National Sales Awards oraz członek Rady Programowej „Personel i Zarządzanie”. Ponad 10 lat pełnił funkcję członka kolegium redakcyjnego czasopisma „Management and Business Administration. Central Europe”.
  W Kozminski Executive Business School specjalizuje się w projektowaniu programów talentowych i rozwojowych dla menedżerów  - pod indywidulane potrzeby organizacji. Koordynator merytoryczny programu studiów Koźmiński MBA dla Inżynierów. Zaprojektował i koordynuje studia podyplomowe „Strategiczne Zarządzanie Sprzedażą i Zespołem Sprzedaży”, oraz „Akademia Negocjacji, Budowania relacji i Kreowania Wartości w Biznesie” i Akademii Przywództwa i Budowania Relacji.

   

  Maciej Trybulec

  Posiada ponad 27-letnie doświadczenie pracy w dużych koncernach farmaceutycznych. Od blisko 8 lat jest prezesem Sanofi Pasteur, w tym przez 2 lata był równocześnie odpowiedzialny za Ukrainę. Jego szczególne zainteresowania dotyczą wyzwań, jakie stawiane są liderom w czasach VUCA, rozwijanie umiejętności przywódczych, mogących sprostać czasom „permanentnej zmiany”, w których żyjemy. Wprowadza w swojej organizacji „turkusowy” sposób funkcjonowania, koncentrując się przede wszystkim na rozwoju swoich pracowników, osiągając przy tym znakomite efekty biznesowe. Członek strategicznego projektu Global Leadership w ramach Sanofi.

  Ponadto od 5 lat jest trenerem oraz mentorem polskich i zagranicznych managerów. Prowadzi treningi dotyczące przywództwa w czasach zmiany, budowania strategii, motywacji zespołów, sztuki prezentacji.
  Jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, ekspertem w Radzie ThinkTank, oraz spikerem Digital University. Członek międzynarodowej grupy pracującej nad projektem efektywnej komunikacji. Lider projektu „Pole of Excellence”, obejmującego rozwój managerów 17 krajów europejskich.

  Założyciel Boehringer Ingelheim Business Academy.
  Pomysłodawca i założyciel Marketing Excellence Club.
  Założyciel i prezes Stowarzyszenia „Santo Subito”.

  Absolwent Krakowskiej Akademii Medycznej .
  Stypendysta Wiliam Harvey Institute, Londyn, UK.
  Doktorant Temple Univeristy w Filadelfii, USA, gdzie pisał swoja pracę doktorską.
  Żonaty, ojciec trójki dzieci. Manager zespołu Blessing, śpiewa i gra na gitarze. Zespoły prowadzone przez niego wydały kilka płyt.

 • Konferencja Mercedes-Benz x Kozminski University on smart city & electromobility

  Mercedes-Benz Polska oraz Akademia Leona Koźmińskiego we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Paliw Alternatywnych serdecznie zapraszają do udziału w konferencji poświęconej tematyce elektromobilności.


  Konferencja skierowana jest do osób, które chcą uaktualnić swoją wiedzę o postępujących procesach elektryfikacji. W programie wystąpienia m.in.: przedstawicieli Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Energii, Mercedes-Benz Polska, Polskiego Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych, VSB Energie Odnawialne Polska, Tauron Magenta, Panek Carsharing.


  Podczas konferencji zostanie przedstawiona problematyka naszej elektro-mobilnej przyszłości i rozwoju miast inteligentnych.

  Konferencja odbędzie się 11 czerwca o godz. 10.00, w Auli Głównej ALK.

  Udział jest nieodpłatny.

  Szczegółowe informacje oraz rejestracja

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania:

[Translate to Angielski:]