Event Calendar

Events

The calendar enables you to find events matching your educational interests. To access filters, select one of the tabs below.

 

 

 • JA JAKO LIDER. O PRZYWÓDZTWIE, NADAWANIU SENSU I ZARZĄDZANIU SWOJĄ ENERGIĄ

  Zapraszamy na spotkanie inspiracyjne i networkingowe dla Absolwentów i Przyjaciół Akademii Leona Koźmińskiego w ramach cyklu "Zarządzanie energią własną menedżera i jego zespołu". Gościem Nikolaya Kirova będzie MAREK RYBIEC – Prezes zarządu iWealth Management a wcześniej prezes TFI Skarbiec.

  Marek nie tylko w unikalny sposób zarządza firmami i buduje relacje z pracownikami partnerami biznesowymi, ale jest też twórcą funduszu Venture Philantrophy. „Organizuję i wspieram akcje charytatywne, bo wierzę, że dobro powraca i że tak należy robić!”. W 2018 roku jako 4-ty Polak w historii przebiegł cykl ultra maratonów „4 Deserts”. To jednak nie był jego jedyny cel - wyzwanie było podwójne. Marek Rybiec swoje biegi połączył z działaniami charytatywnymi, zbierając fundusze na zakup wyposażenia medycznego dla Poradni Leczenia Bólu Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa.

  Pokażemy, jaka jest rola i odpowiedzialność lidera w obecnych firmach. Będziemy mówić o przywództwie, budowaniu relacji i zarządzaniu energią zespołu, jak i o tym, jak nadawać sens swojemu życiu.

  Spotkanie jest dla absolwentów i przyjaciół Akademii Leona Koźmińskiego. Jeśli wasz znajomy jest zainteresowany tematem, zabierzcie go ze sobą.

  Warunek: REJESTRACJA przez formularz rejestracyjny każdej osoby.

  Więcej o spotkaniu:  

  Termin: 26 luty 2019 (wtorek) godzina 18.00.
  Miejsce: Aula LK, ul. Jagiellońska 59, Akademia Leona Koźmińskiego.
  Koszt uczestnictwa: 50 PLN
  Program:
  18:00 Networking
  18:30 Nikolay Kirov, Marek Rybiec

   

  Zebrane środki zasilą fundusz stypendialny Fundacji Koźmińskich przeznaczony dla najzdolniejszych studentów ALK. W imieniu stypendystów dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie i otwartość. 

  Kontakt z organizatorem:
  Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami
  tel: 22 519 22 74
  kariera@kozminski.edu.pl

  NIKOLAY KIROV

  Praktyk z doświadczeniem dydaktycznym i zapleczem naukowym.

  Od 1996 r. trener, doradca, mówca inspiracyjny i wykładowca w zakresie:

  • Negocjacji, Budowania Relacji i Kreowania Wartości Dodanej w Biznesie
  • Przywództwa, strategii i wdrażania zmian organizacyjnych
  • Zarządzania sobą, zespołem oraz zarządzania własną energią

  Od 22 lat ponad 70 000 osób brało udział w jego wykładach, szkoleniach i sesjach strategicznych podczas realizacji Programów rozwojowych dla korporacji i przedsiębiorców, studiów podyplomowych,  programów Master of Business Administration

  Specjalizuje się w projektowaniu programów talentowych i rozwojowych dla menedżerów  - pod indywidulane potrzeby organizacji.

  Twórca „Akademii Negocjacji, Budowania relacji i Kreowania Wartości w Biznesie” oraz studiów podyplomowych „Strategiczne Zarządzanie Sprzedażą i Zespołem Sprzedaży”   -  kirov.pl  Współtwórca programu  „Life & Business Energy Management”LifeEnergy.pl

  Na swoich kursach pokazuje: jak umiejętności negocjowania i budowania relacji w biznesie przekładają się bezpośrednio na korzyści finansowe i obustronne zadowolenie partnerów; jak podpisywać korzystniejsze długoterminowo kontrakty. Jak zarządzać sobą i podejmować decyzję, aby być przywódcą w czasach szybkich zmian.

  Partner i członek zarządu „Kirov Strategic Negotiators” Sp. z o.o., Członek Rady Naukowej Fundacji „Pasja do Edukacji i Rozwoju”, Członek Zarządu Fundacji BARGEWORK, członek Kapituły Nagrody PNSA - Polish National Sales Awards oraz członek Rady Programowej „Personel i Zarządzanie”. Dyrektor Koźmiński MBA - obszar Przywództwo i Negocjacje - Akademia Leona Koźmińskiego, wcześniej wieloletni Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju, Kozminski Executive Business School.

  MAREK RYBIEC

  Lider z pasją do etycznych zachowań w biznesie i działań charytatywnych.

  Marek Rybiec z rynkiem kapitałowym jest związany od 1996 r. Był m.in. wiceprezesem DI Xelion, a także prezesem Skarbiec TFI.
  W 2013 r. jako szef Skarbiec Holding wprowadził spółkę na giełdę.
  Od grudnia 2017 r. rozwija firmę iWealth Management, której jest prezesem.
  W 2018 roku, jako 4-ty Polak w historii, ukończył cykl ultra maratonów 4 Deserts.

  W unikalny sposób potrafi łączyć pracę zawodową w branży finansowej z pracą charytatywną.
  Twórca funduszu Venture Philantrophy: „Organizuję i wspieram akcje charytatywne, bo wierzę, że dobro powraca i że tak należy robić!”.

   

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania:

[Translate to Angielski:]