Event Calendar

Events

The calendar enables you to find events matching your educational interests. To access filters, select one of the tabs below.

 

 

 • Kariera zaczyna się na Koźmińskim

  Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami zaprasza wszystkich studentów studiujących na kierunkach: Zarządzanie oraz Administracja na wydarzenie z cyklu "Kariera zaczyna się w Koźmińskim".
  Od godz. 10:30 w Atrium D można będzie odwiedzić stoiska m.in.takich firm i organizacji jak: AzkoNobel, JTI oraz L'Oreal. W tym samym czasie zapraszamy do sali D/123 (zmiana sali) na prezentacje i warsztaty prowadzone przez: JTI, firmę rekrutacyjną People oraz Agencję Bezpieczeństa Wewnętrznego. 

  Zapraszamy także do stoiska Biura Karier i Współpracy z Absolwentami, na którym będzie można m.in. skonsultować swoje CV z doradcą kariery.

  "Kariera zaczyna się w Koźmińskim"

  16.01.2019

  Program wydarzenia
   

  Atrium D

  10:30 - 17:00 - stoiska pracodawców, możliwość rozmowy z rekruterami i skonsultowania swojego CV
   

  Sala D/123 (zmiana sali), Warsztaty i prezentacje

  12:30 - 12:45 - Rozpoczęcie, kilka słów o "Financial Times", Biuro Akredytacji ALK, Marcin Matyja

  12:45 - 13:15 - "LinkedIn learning a kompetencje przyszłości", ALK

  Prowadząca: Valeriia Gorlushko, kierownik Centrum EdTech ALK

  13:30 - 14:15 - „Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego w systemie bezpieczeństwa RP”, ABW

  Prowadzący: funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego

  14:30 - 15:15 - „Marketing wyzwań”, JTI

  Prowadzące: Aleksandra Michalska – absolwentka Filologii Angielskiej uniwersytetu SWPS. Brand Manager w JTI Polska, odpowiedzialna za strategię i rozwój marki Winston oraz tytoni w Polsce.

  Natalia Płomińska – absolwentka Wydziału Psychologii oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Brand Manager w JTI Polska odpowiedzialna za tworzenie i realizację strategii marki Camel na polskim rynku.

  15:30 - 16:15 - Jak pokonać rekrutera w 7 krokach, firma rekrutacyjna People

  Proadzący: Łukasza Krupa - Senior Consultant'em w zespole SSC/BPO w People, firmie specjalizującej się w kompleksowej rekrutacji i doradztwie personalnym. Doświadczenie zawodowe zdobywał najpierw w międzynarodowych firmach z sektora SSC/BPO na stanowiskach księgowych, by następnie wykorzystać je w nieco innym obszarze - agencjach rekrutacyjnych. 
  Zajmował się projektami z zakresu RPO, czyli outsourcingu procesów rekrutacyjnych, aktualnie realizuje projekty SSC/BPO - Shared Services Centers/ Business Process Outsourcing.

   

  Kontakt:

  Agnieszka Krawczyńska 

  akrawczynska@kozminski.edu.pl

  Monika Bodys

  mbodys@kozminski.edu.pl

 • Seminarium studentów III roku prawa "Prawne aspekty stosowania środków tymczasowych przez Trybunał Sprawiedliwości UE"

  Studenci III roku prawa zapraszają na seminarium poświęcone Prawnym aspektom stosowania środków tymczasowych przez Trybunał Sprawiedliwości UE

  16 stycznia 2019 r., godz. 17:00, sala A/26.

   Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności: sbaranowska(at)icloud.com

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania:

[Translate to Angielski:]