Stażysta/Stażystka w Dziale Prawnym

Profil - image
Internships Offer type:
Position profile: Law,
Reference number: 01/SPP
Expiration date: 30.09.2019

Company name

Wittchen S.A

Company description

test

Job description

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie projektów umów oraz zmian do umów cywilnoprawnych
  • zajmowanie się sprawami korporacyjnymi (KRS, uchwały, pełnomocnictwa)
  • przygotowywanie projektów pism
  • prowadzenie korespondencji z urzędami, sądami, komornikami
  • archiwizacja dokumentów prawnych

Requirements

  • student/ka III lub IV roku Prawa
  • status studenta
  • umiejętność pracy w zespole, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • dobra znajomość przepisów prawa cywilnego, prawa handlowego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE
  • zorientowanie na osiąganie celów
  • odpowiedzialność

Is Polish language required for the position?

Yes

What we offer

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie
  • miłą atmosferę i nowoczesną kulturę pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • elastyczny czas pracy
  • kartę sportowo-rekreacyjną MultiSport oraz zniżki na firmowe produkty

Core competencies

organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),

Documents to submit

CV

Legal disclaimer

Informujemy, że Administratorem danych jest WITTCHEN S.A. z siedzibą w Palmirach przy ul. Gdańskiej 60, 05-152 Czosnów. Twoje dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych

Preferred form of employment

Contract of mandate

See more:

Internships
Risk Analyst Intern
Company: Tip Trailer Services
Date posted: 13.09.2019
Warsaw/Warszawa
More
Internships
Asystent
Company: Bąkowski Kancelaria Radcowska
Warszawa
More
Internships
HR intern
Company: Pepsico Consulting Poland
Warszawa
More