Pomoc księgowej - młodszy/a księgowy/a

Profil - image
Jobs Offer type:
Position profile: Banking / Finance / Economy,
Reference number:
Expiration date: 31.01.2020

Company name

SOLITAX SP. Z O.O.

Company description

Misja

 

Naszą misją jest dawanie klientom więcej niż się spodziewają po biurze rachunkowym. Chcemy wyprzedzać ich potrzeby, pomagać im nawet w sytuacjach bez wyjścia i dzięki temu wpływać na rozwój ich biznesów. Wierzymy, że mając taką postawę wpływamy na kulturę prowadzenia biznesu w Polsce i jakość relacji pomiędzy przedsiębiorcami.

Pomagamy naszym partnerom i zmieniamy świat biznesu na lepszy.

 

Wizja

 

* Dbamy o atmosferę panującą w naszym zespole dzięki czemu relacje wewnątrz firmy są przyjacielskie a zasady współpracy jasne i wspólnie wypracowane.

 

* Tworzymy przyjazne miejsca pracy. Dla nas oznacza to ładne i funkcjonalne wnętrze, komfortowe warunki, dbanie o spokój, harmonię oraz wysoką kulturę komunikacyjną.

 

* Upewniamy się, że z problemami nikt nie zostaje sam, bo nasza praca ma dawać nam frajdę i przyjemność.

 

* Troszczymy się o relacje z klientami budowane w oparciu o zaufanie i wzajemną sympatię. My po prostu lubimy naszych klientów i chcemy, żeby w pod naszymi skrzydłami czuli się wyjątkowo. Nie muszą znać się na księgowość i podatkach - to my bierzemy na siebie odpowiedzialność za rozwiązywanie ich problemów.

 

* Dbamy o jakość naszych usług. Chcemy być o krok przed potrzebami klientów, wierzymy, że nie ma sytuacji bez wyjścia i zawsze angażujemy się na 100%.

 

* Stale rozwijamy nasze kompetencje, zarówno te związane z fachową wiedzą jak i umiejętnościami osobistymi.

Job description

W SOLITAX  tworzymy zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i zamiłowaniem do księgowości. Naszym priorytetem są bezpieczeństwo finansów naszych klientów i profesjonalizm, ale równie ważne są dla nas takie wartości jak współpraca, pasja, wzajemne wsparcie i zaangażowanie. Pracujemy w spokojnej, przyjaznej atmosferze, dobrze się znamy i lubimy. Poszukujemy uśmiechniętej, pozytywnie nastawionej osoby, która zechce wzmocnić nasz zespół o swoją wiedzę i energię – my odwdzięczymy się tym samym. Jeżeli więc myślisz podobnie jak my – zapraszamy Cię do poznania nas bliżej i zaaplikowania na stanowisko:

 

Requirements

 • Nie musisz mieć żadnego doświadczenia w księgowości, my nauczymy Cię wszystkiego
 • Nam wystarczy Twoja pozytywna energia i chęć do pracy
 • Zapewnimy Ci pracę w pełnym wymiarze, ale nie martw się, wiemy, że najprawdopodobniej jeszcze studiujesz i możesz potrzebować trochę wolnego czasu na naukę, dla nas Twoje dobre wyniki w nauce są także bardzo ważne!
 • Do Twoich obowiązków będzie należała pomoc głównej księgowej we wprowadzania dokumentów do systemu OPTIMA, oraz wszelkie inne prace pomocnicze w księgowości (a jest ich sporo w biurze rachunkowym :)
 • Jeśli jesteś osobą zdolną, pracowitą i naprawdę rachunkowość jest Twoim powołaniem, z nami będziesz mógł się wspinać po szczeblach księgowej kariery i awansować na wyższe stanowiska
 •  Idealnie do nas pasujesz jeśli lubisz ludzi, a współpracujący, zgrany zespół jest dla Ciebie ważną wartością

Is Polish language required for the position?

Yes

What we offer

 • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze firm z różnych gałęzi rynku
 • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
 • Komfortowe miejsce pracy w nowym biurze w centrum miasta
 • Opiekę doświadczonych kolegów podczas okresu wdrożenia
 • Elastyczny czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb
 • Wspierający, przyjaźnie nastawiony zespół i pyszną poranną kawę w miłym towarzystwie

Core competencies

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej,

Documents to submit

napisz nam kilka słów o sobie, dlaczego chcesz pracować w Solitax, możesz także wysłać CV

Legal disclaimer

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SOLITAX Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

 

Informujemy, że Administratorem danych jest SOLITAX Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chłodnej 48 lok. 124. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Preferred form of employment

Contract of mandate

See more:

Jobs
Asystent ds. marketingu B2B
Company: Optex Security Sp. z o.o.
Date posted: 21.01.2020
Warszawa
More
Jobs
Resourcing Support - Interview Scheduling
Company: Standard Chartered
Date posted: 21.01.2020
Warsaw, Poland
More
Jobs
ASYSTENT/KA DZIAŁU RAPORTOWANIA
Company: Apsys Polska S.A.
Date posted: 21.01.2020
Warszawa
More