Młodszy Specjalista ds. Wdrożeń

Profil - image
Jobs Offer type:
Position profile: IT,
Reference number:
Expiration date: 18.12.2019

Company name

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Company description

Tworzymy nowoczesne i zaawansowane produkty dla profesjonalistów, które rozwija 140 specjalistów IT oraz 150 redaktorów i wydawców na stałe współpracujących z ponad 3500 autorów.

Job description

Opis stanowiska/Zakres obowiązków

  • Instalowanie produktów Wolters Kluwer u klienta;
  • Przeprowadzanie szkoleń produktowych u klientów;
  • Udzielane odpowiedzi na zgłoszenia klientów;
  • Rozwiązywanie problemów zarówno zdalnie jak i podczas wizyt osobistych u klienta.

Requirements

Wymagania

  • Znajomość budowy komputerów oraz systemów operacyjnych z rodziny Microsoft 7/2012 i nowszych oraz Linux Debian;
  • Podstawowa znajomość konfiguracji MS SQL 2008 lub nowszy;
  • Komunikatywność;
  • Dyspozycyjność, częste podróże służbowe (obszar pracy – cała Polska (w szczególności woj. mazowieckie, podlaskie, łódzkie oraz lubelskie);
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie wdrożeń oraz obsługi kancelarii prawnych lub notarialnych.

Is Polish language required for the position?

Yes

What we offer

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjna lokalizacja tuż przy metrze Rondo Daszyńskiego
  • Rowerowy raj: stojaki na rowery, przeglądy rowerowe, szafki dla rowerzystów
  • Owocowe wtorki
  • Godziny dla rodziny
  • Dzień wolny w Twoje urodziny
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego
  • Kluby sportowe, akcje CSR, konkursy - firma to nie tylko praca
  • System gamifikacji z nagrodami dla pracowników

Documents to submit

CV

Legal disclaimer

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu i załącznikach do niego jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Przyokopowa 33, a dane przetwarzane będą na potrzeby procesu rekrutacji. Zasady i podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych określa Polityką prywatności. Zapoznaj się z jej treścią, określa bowiem wszystkie informacje niezbędne do świadomego i dobrowolnego podania przez Ciebie danych osobowych, w tym podstawy prawne przetwarzania danych osobowych, okres ich przechowywania, podmioty, którym dane mogą być udostępniane i prawa, które przysługują Ci w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych, w tym prawo dostępu do danych, ich sprostowania, żądania ograniczenia ich przetwarzania czy prawa do usunięcia danych. Składając poniższe oświadczenie o zapoznaniu się z Polityką prywatności oświadczasz jednocześnie, że zgadzasz się na jej postanowienia i warunki przetwarzania danych osobowych w niej zawarte. Pamiętaj, nie musisz podawać w dokumentach, które dołączasz do formularza, żadnych innych danych osobowych, niż te, które zbieramy w formularzu. Jeśli jednak zechcesz podać nam dodatkowe dane osobowe, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie przez WKP na zasadach opisanych w Polityce prywatności.

Preferred form of employment

Full-time

See more:

Jobs
Asystent
Company: Match&Spark
Date posted: 13.12.2019
Warszawa
More
Jobs
Executive Assistant
Company: enxoo
Warszawa
More
Jobs
Accounting Assistant
Warszawa
More