Helpdesk IT w dziale handlowym

Profil - image
Jobs Offer type:
Position profile: Internet / e-Commerce / New media, IT,
Reference number:
Expiration date: 31.10.2019

Company name

Wabar

Company description

Jesteśmy eksporterem polskiej żywności do sklepów i hurtowni na terenie Europy Zachodniej, między innymi Wielkiej Brytanii, Szkocji, Belgii, Holandii i Niemiec. Na rynku działamy od 2003 roku, co przekłada się na doświadczenie w branży, którego nie można kupić, a jedynie wypracować. Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem międzynarodowym świadczącym usługi transportowe i spedycyjne.

Job description

Firma Wabar zajmująca się eksportem artykułów spożywczych poszukuje osoby na stanowisko Helpdesk IT w dziale handlowym.

Zakres obowiązków:

-zarządzanie i obsługa platformą B2B oraz help desk dla jej użytkowników

-rozwiązywanie problemów technicznych wewnątrz firmy

-koordynacja i techniczna realizacja projektów dotyczących poszczególnych działów w firmie

-kontakt z kooperantami/firmami zewnętrznymi w zakresie IT

-zarządzanie bazą kartotek programu Wa-pro Mag

-pisanie zapytań SQL w celu tworzenia raportów

-tworzenie raportów

Requirements

Wymagania:

-znajomość języka SQL

-dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

-mile widziane: doświadczenie na stanowisku związanym z pracą w działach help desk lub service desk

-umiejętność zarządzania zadaniami, operatywność

Is Polish language required for the position?

No

What we offer

Oferujemy:

-stałą pracę

-atrakcyjne zarobki

-pakiet ubezpieczenie grupowego

-system benefitów - multisport

Core competencies

praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), programowanie, zarządzanie projektami, angielski,

Documents to submit

CV

Legal disclaimer

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wabar Agnieszka Hanna Ogonowska, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Preferred form of employment

Full-time

See more:

Jobs
Asystent/ Asystentka zespołu prawników
Company: Manpower Group
Date posted: 23.08.2019
Warszawa
More
Jobs
Graphic Designer
Company: enxoo
Warszawa
More
Jobs
Analityk finansowy
Company: VEA Sp. z o.o.
Warszawa
More