Adwokat/ Radca prawny

Profil - image
Jobs Offer type:
Position profile: Law,
Reference number: DP/05-1/2019
Expiration date: 28.06.2019

Company name

Russell Bedford Dmowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Sp.k.

Company description

Witamy Cię w gronie niezależnych księgowych, audytorów, doradców podatkowych i konsultantów biznesowych, zrzeszonych w sieci Russell Bedford International. Od ponad 30 lat światowa sieć firm konsultingowych RBI zapewnia wiedzę finansową i doradztwo biznesowe podmiotom na wielu różnych rynkach i branżach w każdym zakątku świata.

Job description

Poszukiwana osoba będzie zaangażowana w szczególności w projekty restrukturyzacyjne na gruncie prawa handlowego, jak również w projekty związane z obsługą prawną przedsiębiorców w zakresie prowadzonej przez nich działalności gospodarczej, w tym sprawy rejestrowe i korporacyjne, a także sporządzanie i opiniowanie umów, dochodzenie roszczeń i obrona interesów przed sądami i organami administracji publicznej, zaproponowanie i stworzenie najlepszego rozwiązania biznesowego dla klienta.

Requirements

  • wykształcenie wyższe prawnicze, tytuł radcy prawnego lub adwokata,
  • dwuletnie doświadczenie pracy w charakterze adwokata, ,
  • doskonała znajomość przepisów prawa handlowego, cywilnego, postępowania cywilnego i administracyjnego, ze specjalizacją w zakresie prawa korporacyjnego,
  • swobodne posługiwanie się w mowie i piśmie językiem angielskim,
  • umiejętność pracy w zespole, pracowitość, zaangażowanie, szybkość wyszukiwania informacji,
  • kreatywność, pomysłowość, odpowiedzialność i samodzielność.

Is Polish language required for the position?

Yes

What we offer

  • dogodną dla obydwu stron formę współpracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę nad ciekawymi, rozwojowymi projektami,
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i realizacji ambicji zawodowych w ramach profesjonalnej międzynarodowej organizacji.

Core competencies

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), zarządzanie projektami, praktyczne stosowanie przepisów prawa, angielski,

Documents to submit

CV

Legal disclaimer

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (prowadzonej przez Russell Bedford Dmowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Sp.k. ) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Preferred form of employment

Full-time

See more:

Jobs
Junior Account Manager with Russian
Company: Busfor.pl Sp. z o. o.
Date posted: 17.06.2019
Praca zdalna / Home Office
More
Jobs
Doradca Klienta/ Sprzedawca
Company: Tikkurila Polska
Date posted: 17.06.2019
Warszawa (Showroom)
More
Jobs
Specjalista ds. kadr i płac
Company: ManpowerCoreGdansk
Date posted: 17.06.2019
Warszawa
More