V edycja cyklu warsztatów "Kazusy z DZP"

Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka zaprasza studentów III-V roku prawa do udziału w piątej edycji cyklu warsztatów Kazusy z DZP.

Podczas każdego z czterech spotkań studenci będą mieli okazję dowiedzieć się jak wygląda codzienna praca w kancelarii oraz podyskutować o zastosowaniu przepisów i wiedzy zdobytej na studiach w praktyce.

Każdy warsztat będzie się składał z dwóch części. Pierwsza z nich to prezentacja wybranego zagadnienia prowadzona przez jednego z naszych ekspertów oraz wspólna analiza case studies.

Osoby, które dodatkowo będą chciały sprawdzić swoją umiejętność krytycznego myślenia i wykorzystać dopiero co zdobytą wiedzę zaprosimy do drugiej części warsztatów – krótkiego kazusu wymagającego pracy indywidualnej. Wyniki swoich intelektualnych zmagań będzie można skonsultować z prowadzącymi.

Udział w Kazusach z DZP  to świetna okazja do podniesienia swoich kwalifikacji i szlifowania umiejętności niezbędnych w zawodzie prawnika. Dla najbardziej aktywnych uczestników cyklu będzie to też szansa na rozpoczęcie swojej kariery w DZP.

Termin składania zgłoszeń - 20 października, 2019.

LOKALIZACJA - Rondo ONZ 1, XXI p., 00-124 Warszawa