Rusza 7 edycja programu stażowego w Roche Polska – Absolwent w Roche

●    Absolwent Roche to płatny program stażowy, skierowany do absolwentów studiów licencjackich i magisterskich.
●    Absolwenci otrzymają umowę o pracę na okres 12 miesięcy, pakiet benefitów oraz dostęp do szkoleń.
●    To doskonała okazja do zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych oraz poznania specyfiki pracy w największej firmie biotechnologicznej na świecie.

Roche Polska już po raz 7 zaprasza absolwentów studiów licencjackich i magisterskich do wzięcia udziału w płatnym programie stażowym. To szansa dla ambitnych i ciekawych świata osób, które chcą zdobywać pierwsze doświadczenia zawodowe w różnych obszarach biznesowych w największej biotechnologicznej firmie na świecie. W tym roku w ramach programu staż odbędzie dziesięciu absolwentów, którzy otrzymają wynagrodzenie w wysokości 4 tys. zł brutto miesięcznie, dostęp do interesujących szkoleń oraz będą korzystać z benefitów przeznaczonych dla wszystkich pracowników Roche Polska.

– „Absolwent w Roche” to nasz autorski program skierowany do niedawnych absolwentów, którzy szukają pierwszych zawodowych doświadczeń i wyzwań. Uczestnicy programu otrzymają m.in wsparcie mentora oraz szkolenia wzmacniające ich umiejętności, a także poznają specyfikę pracy w zespole największej firmy biotechnologicznej świata. Sami często współtworzą ten program i decydują o tym, czego chcieliby się nauczyć, doświadczyć! Wszystko z poszanowaniem zasad work life balance oraz w atmosferze pełnej inspiracji i pasji do pracy - mówi Katarzyna Thiem, HR Business Partner w Roche Polska.  – Zapraszamy do złożenia aplikacji osoby ciekawe świata poszukujące pierwszej pracy – dodaje.

Roche Polska, zdobywca tegorocznego tytułu „PracoDawcy Zdrowia” przyznanego przez Ministerstwo Zdrowia oraz firma wielokrotnie nagradzana tytułem „Top Employer” oferuje 12 miesięczny staż, w czasie którego każdy uczestnik będzie miał możliwość samodzielnego realizowania odpowiedzialnych zadań w ramach innowacyjnych projektów. Program organizowany jest w następujących obszarach: Finanse, Kontroling, Strategic Portfolio Development, HR, Dział Prawny, Medical Management, Medical Compliance, PR, Dział Przetargów i Dział Obsługi Klienta.

Czas na składanie aplikacji trwa do końca maja, rekrutacja podzielona jest na cztery etapy:
●    Przyjmowanie aplikacji kandydatów do 31 maja
●    Zaproszenie na Discovery Day w czerwcu
●    Przeprowadzenie rozmów rekrutacyjnych w Roche w czerwcu i lipcu
●    Start pracy w ramach Programu Absolwent 1 września

Więcej informacji na temat programu.