Kalendarz spotkań

Wydarzenia

Ten kalendarz umożliwia szybkie znalezienie spotkań pasujących dla danej grupy kandydatów. Aby uzyskać dostęp do filtrów, wybierz znajdującą się poniżej kalendarza pozycję.

• „Marketingowe kino akcji, czyli 2P ruszają do boju...” – wykład ONLINE Marcina Matyi.

Zapraszamy na wykład ONLINE: „Marketingowe kino akcji, czyli 2P ruszają do boju...”, który poprowadzi Marcin Matyja.

Jest to wykład o tym, że ludzka racjonalność ma swoje ograniczenia, a darmowy produkt nie zawsze stanowi najkorzystniejszy wybór.

Wykład odbył się 1 kwietnia o godz. 12.15.

Wirtualne zajęcia prowadzone przez wykładowców ALK mają na celu codziennie wsparcie online licealistów i studentów w przygotowaniu do matury i zaliczeń przedmiotowych, jak również inspirowanie i poszerzenie wiedzy w przypadku pozostałych osób. Zapraszamy nie tylko uczniów i studentów, ale także wszystkich zainteresowanych w każdym wieku.

Informacje o pozostałych wykładach

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania: