Kalendarz spotkań

Wydarzenia

Ten kalendarz umożliwia szybkie znalezienie spotkań pasujących dla danej grupy kandydatów. Aby uzyskać dostęp do filtrów, wybierz znajdującą się poniżej kalendarza pozycję.

• SZKOLENIE Negocjacje – przygotowanie, argumentowanie, przekonywanie

Zapraszamy na kolejną edycję szkolenia Negocjacje – przygotowanie, argumentowanie, przekonywanie
    21-22 października 2019 r.
    Negocjacje to najszybszy sposób zarabiania pieniędzy lub ich tracenia!
    W ciągu jednej godziny prawidłowo prowadzanych negocjacji i dobrych umiejętności negocjacyjnych zyskujemy dodatkowe kilka procent z transakcji w przeciwnym wypadku ich nie zarabiamy. Te kilka procent, to czasami jest kilka milionów.
    Sprawdź szczegóły: KLIKNIJ TU

• Aplikuj o stypendium naukowe Fundacji Koźmińskich dla najlepszych studentów ALK lub stypendium specjalne dedykowane tym, którzy wyróżniają się działalnością organizacyjną lub społeczną.

My Image

Jeśli jesteś studentem ALK i posiadasz wyróżniające osiągnięcia naukowe oraz organizacyjne, możesz ubiegać się o dodatkowe STYPENDIUM NAUKOWE z Fundacji Koźmińskich:

• PLATINIUM, dedykowane studentom studiów I lub II stopnia, bądź jednolitych studiów magisterskich, którzy w roku akademickim 2018/2019 osiągnęli średnią arytmetyczną ocen ze studiów 5,00.
    • GOLD, dedykowane studentom studiów I lub II stopnia, bądź jednolitych studiów magisterskich, którzy w roku akademickim 2018/2019 osiągnęli średnią arytmetyczną ocen ze studiów nie niższą niż 4,75 i nie wyższą niż 4,99.
    • SPECJALNE, dedykowane studentom studiów I lub II stopnia, bądź jednolitych studiów magisterskich wyróżniającym się w roku akademickim 2018/2019 działalnością organizacyjną, społeczną lub inną istotną dla społeczności ALK.

Szczegóły znajdują się w Regulaminie Stypendiów Fundacji Koźmińskich.

Termin aplikowania o stypendium jest nieprzekraczalny: 01.10.2019 - 31.10.2019

Wnioski o stypendium składać można wyłącznie drogą elektroniczną za pomocą formularza, który jest dostępny na stronie Fundacji Koźmińskich.

• University Management Accounting Day with CIMA!

We would like to invite you to the University Management Accounting Day with CIMA!

Do you dream about a future in business? Then this is the place for you to be.

Check out the schedule below!

• 10:50 - 11:00 - Official Welcome - Małgorzata Kucharczyk PhD, CIMA Program coordinator
    • 11:00 - 11:30 - Opening Ceremony UMAD with special online guest: CEE Region, Karen Phang, Associate Director, Association of International Certified Professional Accountants
    • 11:30 - 13:20 - CIMA Business Games - John Mulenga, Msc, Kozminski University
    • 13:20 - 13:40 - Closing session and group photography, filling in the questionnaire “Feedback form: business game event”