Stażysta/Stażystka w Dziale Prawnym

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Prawo,
Nr referencyjny: 01/SPP

Nazwa firmy

Wittchen S.A

Opis firmy

test

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie projektów umów oraz zmian do umów cywilnoprawnych
  • zajmowanie się sprawami korporacyjnymi (KRS, uchwały, pełnomocnictwa)
  • przygotowywanie projektów pism
  • prowadzenie korespondencji z urzędami, sądami, komornikami
  • archiwizacja dokumentów prawnych

Wymagania

  • student/ka III lub IV roku Prawa
  • status studenta
  • umiejętność pracy w zespole, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • dobra znajomość przepisów prawa cywilnego, prawa handlowego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE
  • zorientowanie na osiąganie celów
  • odpowiedzialność

Tak

Oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie
  • miłą atmosferę i nowoczesną kulturę pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • elastyczny czas pracy
  • kartę sportowo-rekreacyjną MultiSport oraz zniżki na firmowe produkty

organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),

Wymagane dokumenty

CV

Informujemy, że Administratorem danych jest WITTCHEN S.A. z siedzibą w Palmirach przy ul. Gdańskiej 60, 05-152 Czosnów. Twoje dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Staż
Commercial Sales - Intern - Warsaw
Firma: Cisco Systems
Data dodania: 23.09.2019
Warsaw, Poland
więcej
Staż
Stażysta PR
Firma: Publicis Media
więcej
Staż
Risk Analyst Intern
Firma: Tip Trailer Services
Data dodania: 13.09.2019
Warsaw/Warszawa