Asystent/Asystentka ds. administracyjnych

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa,
Nr referencyjny: AZ/01/2019/WAW

Russell Bedford Dmowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Sp.k.

Witamy Cię w gronie niezależnych księgowych, audytorów, doradców podatkowych i konsultantów biznesowych, zrzeszonych w sieci Russell Bedford International. Od ponad 30 lat światowa sieć firm konsultingowych RBI zapewnia wiedzę finansową i doradztwo biznesowe podmiotom na wielu różnych rynkach i branżach w każdym zakątku świata.

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • kompleksowa, profesjonalna obsługa recepcji firmy oraz administracja biura,
  • obsługa centrali telefonicznej,
  • organizowani podróży służbowych w tym m.in.: dokonywanie rezerwacji hoteli i biletów,
  • rejestrowanie przesyłek przychodzących oraz wychodzących,
  • dbanie o prawidłowy przepływ dokumentacji oraz informacji,
  • współpraca z dostawcami świadczącymi usługi dla firmy w tym m.in.: organizacja napraw oraz zapewnienie odpowiedniej ilość artykułów biurowych i spożywczych,
  • inne prace zlecone przez Zarząd.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word i Excel),
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu i stanowiska pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność, odpowiedzialność i samodzielność.

Tak

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o dużym potencjale i aspiracjach,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym i energicznym zespole,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy.

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (prowadzonej przez Russell Bedford Dmowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Sp. k.) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Junior Account Manager with Russian
Firma: Busfor.pl Sp. z o. o.
Data dodania: 17.06.2019
Praca zdalna / Home Office
więcej
Praca
Doradca Klienta/ Sprzedawca
Firma: Tikkurila Polska
Warszawa (Showroom)
więcej
Praca
Specjalista ds. kadr i płac
Firma: ManpowerCoreGdansk