Pracownik administracyjno – prawny (k/m)

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa, Prawo,
Nr referencyjny: Adm-Pr 06/19

Nazwa firmy

Cosmar Polska Sp. z o.o. w upadłości

Opis firmy

Regent Warsaw Hotel

Luksusowy hotel położony w eleganckiej dyplomatycznej dzielnicy Warszawy, w sąsiedztwie ambasad i królewskich ogrodów Parku Łazienkowskiego.

Stylowe, obszerne pokoje i apartamenty, wyśmienita kuchnia restauracji Venti-tre i wyjątkowa atmosfera sprawiają, że REGENT WARSAW HOTEL to idealne miejsce do wypoczynku i ucieczki od zgiełku miasta.

Ekskluzywne wnętrza konferencyjne i profesjonalna obsługa w REGENT WARSAW HOTEL gwarantuje sukces każdego spotkania biznesowego oraz podkreśla prestiż każdej gali.

Opis stanowiska

  • obsługa administracyjno-prawna postępowania upadłościowego Cosmar Polska sp. z o.o., w tym m.in.: koordynowanie przebiegu postępowania upadłościowego, kontakt z wierzycielami oraz przedstawicielami upadłego, udział w przygotowywaniu bieżącej sprawozdawczości wymaganej przez prawo upadłościowe, uczestnictwo w procesie likwidacji masy upadłości;
  • współpraca z prawnikami z działu upadłościowego;
  • współpraca z księgowością z działu finansowego;
  • sporządzanie projektów opinii prawnych, pism procesowych, umów;
  • analiza przepisów i orzecznictwa.

Wymagania

  • student II – V rok prawa lub administracji bądź absolwenci prawa lub administracji;
  • dobra organizacja pracy;
  • chęć nauki i rozwoju;
  • dyspozycyjność;
  • sumienność;
  • systematyczność;
  • punktualność;
  • umiejętność pracy w zespole.

Tak

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w zakresie m.in. prawa upadłościowego (uczestnictwo w szkoleniach z prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego prowadzonego przez doradcę restrukturyzacyjnego z wieloletnim doświadczeniem);
  • miłą atmosferę w doświadczonym i pomocnym zespole;
  • możliwość wykazywania się samodzielnością przy realizacji powierzonych zadań;
  • wynagrodzenie uzależnione od zakresu powierzonych zadań oraz umiejętności.

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji jest zamieszczenie w dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na podsawie art.6 ust.1 pkt.a i c Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z 27 kwietnia 2016r. przez Regent Warsaw Hotel z siedzibą w Warszawie, ul Belwederska 23 (administrator danych osobowych) na potrzeby przeprowadzenia rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko." Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

Dowolna

Zobacz więcej:

Praktyki
Business Development Analyst Internship
Firma: UMAI
Data dodania: 16.07.2019
Kuala Lumpur, Malaysia
więcej
Praktyki
Płatna praktyka w funduszu inwestycyjnym
Firma: Next Road Ventures ASI Sp. z o.o.
więcej
Praktyki
Program Ambasadorski AMBASADOR DANONE
Firma: DANONE SP Z O O
Data dodania: 12.07.2019