Młodsza Księgowa/Księgowy

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,

Nazwa firmy

A&B Services

Opis firmy

Biuro Rachunkowe

Opis stanowiska

  • wspieranie księgowej w bieżącej obsłudze klientów biura,
  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,
  • prace administracyjne

Wymagania

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe min. średnie (rachunkowość, finanse)
  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy w dziale księgowości lub biurze rachunkowym
  • znajomość przepisów o podatku VAT, podatku dochodowym od osób fizycznych i prawnych oraz ustawy o rachunkowości
  • Samodzielność i odpowiedzialność

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Tak

Oferujemy

- możliwość rozwoju

- elastyczne godziny pracy

CV wraz z oczekiwaniami finansowymi i proponowanym wymiarem czasu pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę A&B Services Katarzyna Szypuła, z siedzibą w Warszawie przy ul. Lewartowskiego 4, moich danych osobowych, w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Część etatu

Zobacz więcej:

Praca
Junior Account Manager with Russian
Firma: Busfor.pl Sp. z o. o.
Data dodania: 17.06.2019
Praca zdalna / Home Office
więcej
Praca
Doradca Klienta/ Sprzedawca
Firma: Tikkurila Polska
Warszawa (Showroom)
więcej
Praca
Specjalista ds. kadr i płac
Firma: ManpowerCoreGdansk