Junior Full Stack Developer

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: IT,
Nr referencyjny: JWD0619

Nazwa firmy

Business Process Outsourcing sp. z o. o. I sp. k.

Opis stanowiska

Do Twoich zadań będą należeć m.in.:

  • Projektowanie i tworzenie stron internetowych w oparciu o HTML, CSS, PHP i JavaScript,
  • Optymalizacja i modyfikacja front-endu,
  • Implementacja projektów graficznych na stronach internetowych,
  • Współpraca z zespołami programistów.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Dobrej znajomości języków wykorzystywanych do tworzenia i prezentowania stron internetowych (HTML5, CSS3, JavaScript),
  • Dobrej znajomości PHP,
  • Mile widziane: jQuery, Twig, Symfony, MVC, SVN, GIT, Adobe Photoshop,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji,
  • Poczucia humoru i entuzjazmu (warunek konieczny),
  • Odpowiedzialności za wyniki pracy, dobrej organizacji i umiejętności współpracy w zespole.

Tak

Oferujemy

Co oferujemy w zamian?

  • Dużą dawkę wiedzy i wsparcie merytoryczne,
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Przyjazną, nieformalną atmosferę współpracy w młodym i kreatywnym zespole,
  • Elastyczny czas pracy i formy zatrudnienia,
  • Dofinansowanie do benefitów sportowych i możliwość objęcia prywatną opieką medyczną.

Wymagane dokumenty

CV

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest spółka B.P.O. Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, z siedzibą w Warszawie (00-238), ul. Długa 29 lok. 226. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych to: rodo@officebpo.pl.

Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu postępowania rekrutacyjnego na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych dalej zwane RODO).

Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Administrator będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.

W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 2 lata.

Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przewidywane kategorie odbiorców danych to: podmioty w imieniu których prowadzimy proces m.in. Business Process Outsourcing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością I sp.k., dostawcy usług IT, dostawcy usług służących rekrutacji.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji. Ponadto przysługuje Państwu prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym udział w rekrutacji. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób prowadzący do automatycznego podejmowania decyzji i nie będą podlegały profilowaniu.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Praktykant w Zespole Podatków Międzynarodowych - Nieruchomości
Firma: MDDP
Data dodania: 17.07.2019
więcej
Praca
Anti - Money Laundering Analyst
Firma: Standard Chartered
więcej
Praca
Intern in HR Department
Firma: Accenture Services Sp. z o.o.
Data dodania: 16.07.2019