Analityk finansowy

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,

Nazwa firmy

VEA Sp. z o.o.

Firmę VEA Private Investments tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym, prawno-podatkowym oraz branży nieruchomości.

Opis stanowiska

  • analiza instrumentów rynku finansowego
  • pomoc w przygotowywaniu analiz finansowych spółek publicznych i niepublicznych
  • tworzenie i aktualizowanie modeli finansowych spółek
  • przygotowywanie i prezentowanie wyników finansowych
  • analiza i monitorowanie rynków finansowych
  • wycena instrumentów finansowych
  • wspieranie rozwoju narzędzi raportowania

Wymagania

  • biegła znajomość obsługi programów pakietu MS Office
  • rozwinięte umiejętności analityczne
  • umiejętność zarządzania informacją
  • rzetelność, dokładność i obowiązkowość

Tak

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania organizacji,
  • pracę w młodym dynamicznym zespole i możliwości rozwoju

Wymagane dokumenty

CV

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez VEA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Finance Graduate Program
Firma: DHL Supply Chain
Data dodania: 13.09.2019
Warsaw
więcej
Praca
Employer Branding Junior Specialist
Firma: Accenture Services Sp. z o.o.
więcej
Praca
Junior Account Manager / Młodszy Opiekun Klienta Instytucjonalnego
Firma: X-Trade Brokers DM S.A.