Zostań Ambasadorem KPMG

Szukamy Ambasadorów na nowy rok akademicki 2019/2020, którzy sprytnie połączą świat nauki ze światem biznesu! Jeżeli aktywnie działasz w kołach naukowych lub organizacjach studenckich, wszędzie Cię pełno, zarażasz innych pozytywną energią i chętnie podejmujesz się nowych wyzwań - zgłoś się do programu.

Ambasadorzy KPMG to  program dla studentów, dający możliwość poznania specyfiki pracy w branży audytorsko-doradczej oraz stanowiący przepustkę do podjęcia w przyszłości pracy w KPMG. Do programu Ambasadorzy KPMG aplikować mogą studenci z uczelni w:  Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi, Lublinie, Toruniu, Białymstoku, Olsztynie i we Wrocławiu.

Udział w programie Ambasadorzy KPMG pozwala: poznać specyfikę branży audytorsko-doradczej, przejść skróconą ścieżkę rekrutacji osobom podejmującym w przyszłości pracę w KPMG, zdobyć doświadczenie w prowadzeniu projektów, stworzyć siec kontaktów biznesowych, a także jest to świetna okazja do udziału w wyjazdach integracyjnych i certyfikowanych szkoleniach merytorycznych.

Każdy z Ambasadorów otrzymuje: stypendium semestralne, doładowanie karty miejskiej, iPhone – narzędzie pracy na czas trwania programu oraz welcome pack.

Zgłoś się – to proste!

1.    Wypełnij formularz aplikacyjny
2.    Uzupełniony formularz prześlij na kariera@kpmg.pl
3.    Rozwiąż test online z języka angielskiego.
4.    Daj się poznać podczas telefonicznej rozmowy kwalifikacyjnej.
5.    Weź udział w spotkaniu Ambasadorów (warunkiem uczestnictwa w programie jest obecność na inauguracyjnym spotkaniu Ambasadorów w dn. 4 – 5 lipca 2019 r.)

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 9 czerwca!

Więcej informacji na stronie.