Wygraj zagraniczne stypendium naukowe z EF

Chciałbyś mieć szansę na studia za granicą, na zanurzenie się w nowej kulturze i zyskanie międzynarodowego doświadczenia zawodowego? Weź udział w konkursie EF Stypendium Językowe i wygraj 8 tygodni kursu językowego połączonego z zagranicznym programem stażowym wartym 10 tys.dolarów.

Nauka angielskiego za granicą otworzy przed Tobą wiele drzwi,a także pomoże Ci speniałniać marzenia. Aby umożliwić realizację marzeń i przygotować Cię na międzynarodową karierę, zespół EF Education First rusza z programem EF Stypendium Językowe. Nasze stypendium jest skierowane do studentów aby polepszyć ich znajomość języka angielskiego w jednej z naszych placówek a przy tym pozwoli na zyskanie wartościowego zagranicznego doświadczenia zawodowego.

Nasz program, EF Stypendium Językowe, o wartości 10 tysięcy dolarów to zagraniczny staż poprzedzony 4 tygodniami nauki języka angielskiego. Weź udział w konkursie już teraz i zdobądź szansę na naukę angielskiego oraz zdobycie międzynarodowego doświdczenia w jednym z 29 miejsc na świecie jakie oferuje EF Education. Od kursów przygotowawczych, university-hub Boston, po światowj klasy uniwerstety jak San Francisco, Londyn, Oksford czy Sydney. EF Stypendium Językowe to jedyna taka szansa w życiu, gdzie będziesz miał okazję doświadczyć życia za granicą i jednocześnie zainwestujesz w swoją przyszłość.

Więcej informacji tutaj.