Aktualności

Weź udział w projekcie mentoringowym dla kobiet


Serdecznie zapraszamy do dołączenia do Projektu Busola!

Już w najbliższym tygodniu rozpocznie się kolejna, już czwarta edycja programu mentoringowego dla kobiet Projekt Busola. Serdecznie zapraszamy każdą z Was na nasze poniedziałkowe wielkie otwarcie, jak zwykle ruszamy pełną parą! 

Projekt Busola powstał z myślą o młodych, ambitnych kobietach (18-35 lat), które są na początku swojej drogi zawodowej. Wiemy jak trudno wejść na rynek pracy nie będąc świadomym swoich zasobów i możliwości albo nie mając pomysłu jak je wykorzystać. Koncentracja na tym jaki jest cel kolejnych działań, zastanawianie się nad tym czy właściwie robię to co lubię i w czym się rozwijam, po prostu przytłaczają. I dlatego właśnie powstał Projekt Busola! Znajdzie tu swoje miejsce każda z Was. 

Jest to projekt mentoringowy oparty na trzech filarach: praca, rodzina i pasja. W gronie kobiet szukamy wspólnie drogi jak zachować balans pomiędzy nimi. Doświadczone mentorki dzielą się ze wszystkimi ich sprawdzonymi i skutecznymi przepisami na to jak być szczęśliwą i spełnioną kobietą.

W ramach naszego projektu odbywają się warsztaty, prelekcje oraz przede wszystkim grupowe oraz indywidualne spotkania z mentorkami skierowane na znajdywanie rozwiązań współczesnych problemów kobiet na rynku pracy.

Wszystkie z Was serdecznie zapraszamy w najbliższy poniedziałek (29 października 2018 roku) na godz. 18.00 do Klubu Filary (Ul.Gościniec 12).
Już nie możemy się doczekać, żeby Was poznać!

Ze względu na to, że liczba miejsc jest ograniczona prosimy wszystkie zainteresowane osoby o wypełnienie poniższego formularza:
https://projektbusola.wordpress.com/contact/

Do zobaczenia

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Projektu Busola, poznać nasze mentorki albo zobaczyć co działo się podczas ostatniej edycji zapraszamy na naszą stronę: projektbusola.wordpress.com/mentorki/