Targi Praca.pl - już 9-10 marca 2016!

Druga edycja Targów Praca.pl organizowanych przez portal rekrutacyjny Praca.pl już 9-10 marca 2016 r. Kilkudziesięciu pracodawców, bardzo ciekawi prelegenci oraz wiele niespodzianek będzie czekać na studentów i specjalistów w gmachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Dobrej.

Udział w targach jest bezpłatny, jednak aby skorzystać z wszystkich atrakcji i dać znaleźć się pracodawcom, również po targach, koniecznie należy się zarejestrować. Dzięki temu zyskujesz możliwość:

·         zrobienia sobie profesjonalnego zdjęcia do CV,

·         skorzystania z porad doradcy kariery,

·         korekty Twojego CV w języku angielskim (Native Speaker),

·         uczestniczenia w prelekcjach i warsztatach z zaproszonymi gośćmi – szczegóły już wkrótce

·         stworzenia profilu zawodowego w bazie CV przeglądanej przez pracodawców, nawet kilka miesięcy po targach.

To jednak dopiero początek atrakcji i niespodzianek jakie przygotował organizator i wystawcy.

Dzięki Targom Praca.pl nawiążesz bezpośredni kontakt z pracodawcami w dogodnej, kameralnej lokalizacji. Nieważne, czy szukasz praktyki, stażu czy pracy – Targi Praca.pl to doskonała okazja, aby zaprezentować się przed osobami odpowiedzialnymi za rekrutację w czołowych firmach z regionu. Uczestnictwo w imprezie zadeklarowali najwięksi pracodawcy reprezentujący rozmaite branże.

Więcej informacji na stronie www.targi.praca.pl