STUDENCIE! WYGRAJ PŁATNY STAŻ i zdobądź doświadczenie w Kancelarii Kompensja!

Trzy miesiące stażu – 3 tysiące złotych

Już tej zimy rusza konkurs, który odmieni życie kogoś z Was. Jeśli:

• studiujesz i nie boisz się wyzwań
• jesteś gotowy na przygodę, która wiele Cię nauczy
• chcesz zarobić 3 TYSIĄCE ZŁOTYCH, współpracując z profesjonalistami

WYSTARTUJ W KONKURSIE, organizowanym przez Kancelarię Kompensja. Zadanie jest proste, dlatego zabierz się za nie już teraz! Wystarczy, że przygotujesz notatkę na temat:

„Mam apetyt na staż!”

Opisz pracę, jaką chciałbyś wykonywać podczas swojego wymarzonego stażu i zachwyć jury swoim pomysłem. Oceniana będzie nieszablonowość, więc rozwiń skrzydła wyobraźni wciągając innych do świata, w którym królują ambicje. Na autora najlepszej pracy czeka:

PŁATNY STAŻ w Kancelarii odszkodowawczej Kompensja

Możesz zdobyć doświadczenie w jednym z czterech działów firmy:
• marketingu
•  sprzedaży
• obsługi klienta
• prawnym

Zwycięzca sam wybierze formę odbycia trzymiesięcznego stażu (stacjonarnie lub online) oraz dział, który jest najbliższy jego zainteresowaniom. Nie musisz być orłem w branży odszkodowań – wystarczy nam, że chcesz się nauczyć czegoś nowego! Otwórz się na możliwości, jakie daje Ci udział w konkursie i jeszcze dziś wyślij swoje zgłoszenie.

Prace konkursowe można przesyłać do 31.12.2018 r. Ogłoszenie wyników już 07.01.2019 r., co oznacza, że już z początkiem roku zostanie wyłoniony Zwycięzca, który otrzyma niepowtarzalną szansę na rozwój!

Więcej informacji w regulaminie stażu, oraz na stronie organizatora w zakładce blog.