Sollers Consulting zaprasza na wykład „Zarządzanie projektami IT”

Sollers Consulting zaprasza na wykład „Zarządzanie projektami IT”, który odbędzie się 15 marca o godzinie 17:00 w siedzibie firmy przy ul. Koszykowej 54.

Dlaczego warto?
Podczas spotkania dowiesz się czym charakteryzuje się zwinne podejście w zarządzaniu projektami i kiedy warto je stosować. Od tej chwili pojęcia takie jak Agile czy Scrum przestaną być dla Ciebie tajemnicą. Poznasz też wyzwania z jakimi na co dzień w swojej pracy mierzą się konsultanci w Sollers.

Wykład jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych.
Dla każdego uczestnika przewidziany jest drobny prezent, dlatego prosimy o wysłanie potwierdzenia obecności na adres: hr@sollers.eu.  W treści maila należy wpisać imię, nazwisko, uczelnia, rok i kierunek studiów, zaś w tytule: „Zwinne zarządzanie projektami IT – zgłoszenie na wykład”.

Dodatkowo podczas spotkania konsultanci Sollers przedstawią nowy, ruszający w kwietniu projekt skierowany do studentów i absolwentów zainteresowanych tematyką zarządzania projektami – „Agile Project Management Academy”. Jest to cykl warsztatów opartych na praktycznych przykładach i pozwalających na zdobycie zaawansowanej wiedzy z tego zakresu.
Przyjdź i zgłębiaj tajniki zarządzania projektami!