Aktualności

Poznaj Coaching (II Kampania Coachingowa)


Obecnie w Polsce pojawia się dużo dyskusji, artykułów, programów na temat coachingu, które często mijają się z wiedzą w tym zakresie i nie pokazują czym tak na prawdę jest coaching. Wiele podejmowanych aktywności niesłusznie nazywane jest coachingiem, co w odbiorze społecznym kształtuję jego fałszywy obraz. Kampania jest odpowiedzią na ten stan rzeczy. Jej celem jest promowanie coachingu i burzenie błędnych stereotypów jakie się wokół niego wytworzyły.  Dodatkowo tegoroczna edycja jest realizowana pod hasłem WARTOŚCI w życiu osobistym i w biznesie.

W ramach kampanii są organizowane warsztaty coachingowe związane z rozwojem osobistym i biznesowym oraz indywidualne sesje coachingowe. Wszystkie warsztaty są powiązane tematycznie z hasłem przewodnim kampanii. Zarówno warsztaty jak i sesje coachingowe są prowadzone przez profesjonalnych coachów z bogatym doświadczeniem w tej dziedzinie.

W kampanii może wziąć udział każdy kto jest zainteresowany coachingiem. Udział we wszystkich wydarzeniach jest BEZPŁATNY.  
W tym roku kampania realizowana jest w pięciu miastach Polski:
- w Kielcach od 8 do 13 maja,
- w Krakowie od 12 do 13 maja,
- w Warszawie od 8 do 13 maja,
- w Łodzi od 9 do 12 maja,
- w Gdańsku od 8 do 10 maja.
Łącznie we wszystkich miastach zostanie zrealizowanych 28 warsztatów oraz 79 sesji coachingowych. To wszystko będzie możliwe dzięki zaangażowaniu 28 coachów i 17 partnerów, którzy wspomagają nas poprzez udostępnianie sal ćwiczeniowych,  gabinetów coachingowych, promocji naszych wydarzeń oraz samą realizację wydarzeń.

Rekrutacja uczestników już trwa od 1 kwietnia. Liczba miejsc jest ograniczona !!!
Więcej informacji na temat kampanii, zapisy na różne wydarzenia, sylwetki coachów mogą Państwo znaleźć na naszej stronie www.poznajcoaching.pl oraz naszym funpage'u https://www.facebook.com/poznajcoaching/