POLSKA PIERWSZY RAZ W PROGRAMIE FUTURE LEADERS CONNECT

British Council poszukuje osób w wieku 18-35 lat o udokumentowanych zdolnościach przywódczych, które mają pomysły, energię oraz zapał do tego, aby zmierzyć się z wyzwaniami przyszłości.
Wspólnie z innymi osobami ze społeczności Future Leaders Connect będą mieć szansę wypracować wizję nowoczesnego świata oraz przy wsparciu globalnej sieci mentorek i mentorów omówić ją w trakcie pobytu w Wielkiej Brytanii w okresie od 21 października do 1 listopada 2019 roku.

Projekt Future Laders Connect jest jednym z kluczowych projektów British Council związanych z promowaniem edukacji i otwartej wymiany wiedzy oraz tworzeniem świata sprzyjającego różnorodności.

Dwie osoby wyłonione z polskiego naboru będą miały możliwość bezpłatnego:

• wyjazdu do Wielkiej Brytanii na 10-dniowe warsztaty rozwijające zdolności przywódcze
  • dołączenia do grona wyjatkowych osób, dla których przyszłość świata jest istotnym tematem
  • omówienia najważniejszych globalnych wyzwań z brytyjskimi parlamentarzystami
  • spotkania się z inspirującymi światowymi przywódcami
  • odwiedzenia renomowanych instytucji: w Moller Institute, Churchill College i Uniwersytetu Cambridge
  • dostępu do międzynarodowych zasobów, wspierających rozwój zawodowy.

Wizyta w Wielkej Brytanii to szansa na zbudowanie sieci międzynarodowych kontaktów, stworzenie konkretnego planu działania oraz pozyskanie umiejętności i wiedzy - czyli wszystkiego, co jest niezbędne, aby stać się wpływowym przywódcą oraz wprowadzić proponowane przez siebie zmiany w kraju i poza jego granicami.
Aby zapewnić równy dostęp do udziału w projekcie, British Council pokrywa wszelkie koszty związane z udziałem, a cały program wyjazdu dostosowany jest do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Dla kogo jest program?

Zgłoszenia mogą przesyłać osoby, które:

• są w wieku 18-35 lat
  • mieszkają w jednym z krajów biorących udział w projekcie
  • wykażą się potencjałem przywódczym oraz wiedzą z zakresu tworzenia nowoczesnej polityki
  • płynnie komunikują się w języku angielskim (w mowie i w piśmie)
  • są w pełni dostępne w okresie 21 października – 1 listopada 2019 r

Zgłoszenie on-line należy wypełnić do 6 maja 2019, do godziny 23:59 czasu brytyjskiego (czyli 7 maja 2019, do godziny 00:59 czasu polskiego).

Swoje zgłoszenie możesz wysłać tutaj.