Platformy startowe - PARP

Masz pomysł na biznes lub innowacyjne rozwiązanie?

Możesz otrzymać nawet 800 tys. zł na rozwój swojego projektu. Jak to zrobić? Skorzystaj ze wsparcia Platform startowych, w których otrzymasz specjalistyczną pomoc indywidualnie dopasowaną do Twojego pomysłu biznesowego. Platformy będą przyjmować zgłoszenia do kompleksowych programów inkubacyjnych już od 2 stycznia 2019 roku. Po zakończeniu z sukcesem inkubacji możesz otrzymać dotację na dalszy rozwój Twojej firmy. Czekamy na Wasze pomysły!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o platformach, zapraszamy serdecznie na spotkania informacyjne organizowane na 5 uczelniach (Olsztyn, Białystok, Lublin, Kielce, Rzeszów), na które możesz zarejestrować się pod linkiem.

Więcej informacji o projekcie "Platformy startowe dla nowych pomysłów znajdziecie na stronie.