Marzysz o karierze tradera - DOŁĄCZ DO OSTC TRADING LAB!

DOŁĄCZ DO OSTC TRADING LAB!

Interesujesz się rynkami finansowymi i marzysz o karierze tradera? Jesteś studentem ostatnich lat studiów?

Pokaż nam swoją pasję i dołącz do OSTC trading Lab:

• Zyskaj dostęp do symulatorówh największych światowych giełd
  • Otrzymaj wiedzę od doświadczonych specjalistów
  • Zdobądź pierwszeństwo podczas rekrutacji do OSTC

Zajęcia są bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona.

OSTC Trading Lab to inicjatywa, która Wam Studentom daje możliwość poznania specyfiki pracy tradera, a dla nas stanowi ważny element rekrutacji, gdyż pozwala wyłonić osoby z pasją do rynków finansowych.

By wziąć udział w OSTC Trading Labs nie trzeba  wiązać kariery bezpośrednio z tradingiem, zdobyta wiedza przyda się także w bankowości, funduszach inwestycyjnych czy domach maklerskich. Udział w zajęciach pozwala na starcie kariery zdobyć olbrzymią przewagę nad innymi kandydatami – zyskać doświadczenie w działaniach na prawdziwych rynkach.

Laboratorium komputerowe OSTC z założenia ma przypominać miejsce pracy tradera. Oprócz rozbudowanych stacji tradingowych będziecie mieli możliwość poznania profesjonalnego oprogramowania tradingowego Stellar, z którego na co dzień korzystamy.

Cotygodniowe spotkania prowadzone przez jednego z menadżerów mają przede wszystkim wymiar praktyczny. Początkowo skupiamy się na zapoznaniu Was z obsługą oprogramowania Stellar i wyjaśniamy strategie stosowane na poszczególnych produktach, a następnie już bardziej w formie warsztatu dotykamy zagadnień związanych z analizą techniczną i fundamentalną.

Każde zajęcia to także możliwość zadawania pytań odnośnie realiów pracy tradera.

Aplikuj już dziś na: ostccom.applytojob.com/apply/MyRiyXgCJ2/OSTC-Trading-LAB-In-Poland-all-5-Locations

Start zajęć już na początku listopada!

Dowiedz się więcej o OSTC, sprawdź naszą stronę:

www.ostc.com

www.taketheopportunity.com