Maraton Projektowania Przyszłości

Firma szkoleniowa Generator Pomysłów ma przyjemność zaprosić studentów Akademii Leona Koźmińskiego na wydarzenie organizowane przez EIT Food - Europejski Instytut Technologii. Są to 2,5-dniowe warsztaty, których celem jest zebranie zespołów interdyscyplinarnych, by rozwiązać kluczowe wyzwania stojące przed branżą spożywczą w perspektywie kolejnych kilku lat. Zależy nam, aby informacja o warsztatach dotarła do jak najszerszego grona studentów uczelni, w związku z tym zwracam się do Państwa z prośbą, aby wysłali Państwo bezpośrednią informację o wydarzeniu do studentów  Akademii Leona Koźmińskiego. Poniżej zamieszczam szczegółowy opis warsztatów.

Wydarzenie dedykowane jest studentom, absolwentom i młodym specjalistom do 35 roku życia z wiedzą i doświadczeniem w takich obszarach jak: technologia żywności, biotechnologia, rolnictwo, nauki o żywieniu, informatyka, psychologia i kierunki biznesowe – tym, którzy czują, że dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom mogą wypracować kreatywne rozwiązania dla branży spożywczej.

Podczas wydarzenia uczestnicy dołączą do interdyscyplinarnej grupy projektowej wraz z którą będą mieli możliwość pracowania nad rozwiązaniem kluczowych wyzwań dla branży spożywczej z wykorzystaniem metody Design Thinking oraz Service Design.

Co mogą zyskać osoby, które wezmą udział w wydarzeniu?
1. Poznają metody i narzędzia projektowania innowacji
2. Poznają trendy biznesowe szczególnie wpływające na branżę spożywczą
3. Będą mieli możliwość skonsultowania swoich pomysłów z ekspertami takich firm jak: MOWI, Danone, Maspex i Wedel

Najbardziej wyróżniające się projekty zostaną wynagrodzone!

Nagrody, które otrzymają wyróżnione grupy projektowe:

1 miejsce: 2 tysiące euro
2 miejsce: 1 tysiąc euro
3 miejsce: 500 euro

Wydarzenie odbywa się w Warszawie – jeśli uczestnicy będą dojeżdżać z innego miasta mogą liczyć na zwrot kosztu dojazdu.

Termin przyjmowania formularzy rekrutacyjnych: 26 sierpnia

Link do ankiety rekrutacyjnej: rjedzenieprzyszlosci.webankieta.pl

Link do wydarzenia na FB: www.facebook.com/events/359831514707550/