„KTO JAK NIE TY? KIEDY?- JAK NIE TERAZ! WŁASNY BIZNES! TO JEST TO! PROMOCJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI AKADEMICKIEJ”

„Kto? –jak nie Ty?
Kiedy?- jak nie teraz!
Własny biznes! To jest to!
Promocja przedsiębiorczości akademickiej”

Projekt realizowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego funduszu Społecznego.

•    Myślisz o założeniu własnej firmy,
ale masz obawy czy podołasz takiemu wyzwaniu?
•    Nie wiesz jak napisać Biznes Plan?
•    Brakuje Ci wiedzy z zagadnień zarządzania, prawa, czy marketingu?

Firma Atra Consulting organizuje bezpłatne szkolenia, tym samym dając szansę wszystkim uczestnikom na założenie własnej firmy.
Jeśli jesteś studentem, absolwentem, pracownikiem naukowym lub naukowo-dydaktycznym uczelni, doktorantem i masz pomysł na własny biznes typu spin off lub spin out,zarejestruj się już dziś:

www.projekty.atraconsulting.pl

Zapraszamy!!!
Liczba miejsc ograniczona!!!

Atra Consulting na polskim rynku rozpoczęła swą działalność szkoleniową i doradczą w 2008 roku. Działa na terenie całej Polski. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu prawa oraz psychologii.