ING zaprasza na Lion’s Den Risk Modelling Challenge

ING Bank Śląski oraz ING Tech Poland mają przyjemność zaprosić na wydarzenie związane z analizą danych i modelowaniem ryzyka - Lion’s Den Risk Modelling Challenge, które odbędzie się od 31 maja do 1 czerwca w Warszawie. Lion’s Den Risk Modelling Challenge ma na celu przybliżenie pasjonatom analizy danych innowacyjnego obszaru wykorzystania źródeł danych, technologii i narzędzi w instytucjach finansowych. Konkurs jest także okazją do poznania ING Banku Śląskiego oraz ING Tech Poland jako potencjalnych pracodawców.

Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej kwocie 27 000 zł.

Zadaniem uczestników będzie zmierzenie się z wyzwaniem analitycznym. Do udziału w konkursie zachęcamy sympatyków analizy danych, którzy są studentami lub absolwentami studiów wyższych do dwóch lat po studiach. Wydarzenie szczególnie polecamy studentom i absolwentom kierunków takich jak: ekonometria, statystyka, matematyka, fizyka i ekonomia.

Rejestracja na wydarzenie potrwa do 26 kwietnia i odbywa się poprzez link https://lionsdenING.evenea.pl

Zapraszamy do zgłaszania się zarówno indywidualne osoby, jak i 3-4 osobowe zespoły. Warunkiem udziału w Lion’s Den Risk Modelling Challenge jest wysłanie prawidłowego rozwiązania zadania kwalifikacyjnego. W czasie wyzwania uczestnicy zmierzą się z zadaniem analitycznym, które potrwa 8 godzin. W finale znajdzie się maksymalnie sześć zespołów, które zaprezentują swoje rozwiązanie naszemu jury.

Regulamin oraz szczegóły wydarzenia znajdują się na stronie:

www.lionsdenING.com